Zoeken

5x Chinese vissen (celadon)
Startprijs 100 EUR

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Startprijs 400 EUR

3x Chinees bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Lot Chinees (5x)
Startprijs 200 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: 2x Familie Rose dekseldoos, pijpvaas, Capucijne kop + schotel (chip + haarlijn). Afmeting: 5,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese fam. verte dekselschaal Ø 22 cm.
Startprijs 600 EUR

Familie rose vaas, H 20,6 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36,6 x Ø 31 cm.
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,6 x Ø 31 cm. In goede staat.

Lot miniatuur vaasjes (China/Japan) (7x)
Startprijs 60 EUR

Lot met Chinese/Japanse miniatuur vaasjes. Bibelots. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Chinees gouden glazuur cup Ø 9,2 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen cup met mat gouden glazuur + bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Chinese hoedenstandaard, H 27 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal/tekst decor + signatuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 225 EUR

Paar Chinese kommen Ø 19 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met floraal decor. 18e Eeuw. Eén kom heeft haarlijn. Andere kom goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 19 cm.

2x Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Japanse Satsuma vaas, H 17 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinese borden Ø 21,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met floraal decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bord Ø 28,6 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 49 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met decor van hoogwaardigheidsbekleders in landschap. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Startprijs 190 EUR

Chinese vaas (perzik), H 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees bord (ruby back plate) Ø 14 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schotel met bloesemtak/vogel decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schotel met bloesemtak/zangvogel decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte knobbelvaas, H 30,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinese dekselvaas, H 33 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met kylin decor + tekst op deksel. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.