Lot antiek Chinees porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: 2x Familie Rose dekseldoos, pijpvaas, Capucijne kop + schotel (chip + haarlijn). Afmeting: 5,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,6 x Ø 31 cm. In goede staat.
Lot met Chinese/Japanse miniatuur vaasjes. Bibelots. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met mat gouden glazuur + bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal/tekst decor + signatuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met floraal decor. 18e Eeuw. Eén kom heeft haarlijn. Andere kom goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 19 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met floraal decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met decor van hoogwaardigheidsbekleders in landschap. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met bloesemtak/vogel decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met bloesemtak/zangvogel decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met kylin decor + tekst op deksel. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.