G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.
Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Portret terriër. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek opaline glazen kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.
Zilveren briefopener, 925/000, voorzien van een barnstenen knop. 14,5 cm. ca 16 gram. In goede staat.
Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.
Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen menage-sets. Onder meer ruitgeslepen. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 833/000, ovaal gecontourneerde doos met bandelwerk en opgesoldeerde elementen met gegraveerde voorstellingen. MT.: onduidelijk, jl.:X:1857. ca 29 gram. 4,5x3,5x4,5cm. In redelijk g...
Zilveren mergboor, 934/000, glad model. MT.: onduidelijk, jl.:R:1901. 21 cm. ca 39 gram. In goede staat.
Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...
Oorhangers van Evert Nijland, "Guirlandes" gemaakt uit glas, zilver en staal. Voorzien van een prospectus met handtekening en aankoop bij Galerie Louise Smit, met aankoopbewijs.
Lange zilveren oorhangers, 925/000, met een druppelvorm. lengte 65 mm. ca 6,7 gram. In goede staat.