Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Houten zuil met tegels 6049
2x Houten zuil met tegels
Startprijs 1.000 EUR
Delftse plaquettte, 1880 6051
Delftse plaquettte, 1880
Startprijs 200 EUR
Delftse plaquette, 1880 6052
Delftse plaquette, 1880
Startprijs 200 EUR
Delftse apothekers schenkkan, H 26 cm. 6054
Delftse apothekers schenkkan, H 26 cm.
Startprijs 400 EUR
2x Delftse pot 6057
2x Delftse pot
Startprijs 80 EUR
Beeld van Franse geisha 6058
Beeld van Franse geisha
Startprijs 70 EUR
Lot tegels/witjes (134 stuks) 6059
Lot tegels/witjes (134 stuks)
Startprijs 700 EUR
5-Delig kaststel 6060
5-Delig kaststel
Startprijs 300 EUR
2x Delftse dekselvaas, H 29 cm. 6061
2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR
5-Delig Delfts kaststel, H 22,5 - 33,5 cm. 6062
5-Delig Delfts kaststel, H 22,5 - 33,5 cm.
Startprijs 600 EUR
5-Delig Delfts kaststel, H 24,5 - 35 cm. 6063
5-Delig Delfts kaststel, H 24,5 - 35 cm.
Startprijs 500 EUR
4x Duitse jugendstil tegel 6064
4x Duitse jugendstil tegel
Startprijs 250 EUR
Tegeltableau, Maria 6065
Tegeltableau, Maria
Startprijs 100 EUR
6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm. 6066
6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot met diverse bloempot tegels (40 st.) 6070
Lot met diverse bloempot tegels (40 st.)
Startprijs 350 EUR
Lot Jugendstil tegels (150 st.) 6071
Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startprijs 750 EUR
Lot tegels (20 st.) 6072
Lot tegels (20 st.)
Startprijs 100 EUR
Lot Friese waterlandschap tegels (20 st.) 6073
Lot Friese waterlandschap tegels (20 st.)
Startprijs 160 EUR
8x Ruiter tegel 6074
8x Ruiter tegel
Startprijs 100 EUR
Lot jugendstil ster tegels (77 st.) 6075
Lot jugendstil ster tegels (77 st.)
Startprijs 150 EUR
Lot tegels/licht blauw (150 st.) 6079
Lot tegels/licht blauw (150 st.)
Startprijs 700 EUR
8x Tulpentegel 6080
8x Tulpentegel
Startprijs 100 EUR
10x Landschap tegel 6082
10x Landschap tegel
Startprijs 100 EUR
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw 6085
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 275 EUR