Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zes Amstel borden 6003
Zes Amstel borden
Startprijs 180 EUR
Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm. 6005
Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startprijs 800 EUR
Twee Franse bokalen met brons, 1900 6007
Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startprijs 250 EUR
Meissen beeld, 1880 6008
Meissen beeld, 1880
Startprijs 450 EUR
Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm. 6012
Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startprijs 50 EUR
6x Delfts bord Ø 23 cm. 6015
6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm. 6019
Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startprijs 500 EUR
2x Meissen schaal 6021
2x Meissen schaal
Startprijs 100 EUR
4x Delfts bord (18e eeuw) 6022
4x Delfts bord (18e eeuw)
Startprijs 400 EUR
2x Delftse schotel Ø 35 cm. 6023
2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 400 EUR
3-Delig Delfts kaststel 6024
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR
Italiaanse apothekerspot 6025
Italiaanse apothekerspot
Startprijs 675 EUR
Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm. 6026
Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startprijs 1.350 EUR
2x Delftse vaas, H 24 - 25 cm. 6027
2x Delftse vaas, H 24 - 25 cm.
Startprijs 170 EUR
Wandplaquette, Porceleyne Fles 6028
Wandplaquette, Porceleyne Fles
Startprijs 400 EUR
Delftse vaas, H 24,5 cm. 6030
Delftse vaas, H 24,5 cm.
Startprijs 70 EUR
2x Apothekerspot 6032
2x Apothekerspot
Startprijs 500 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR
2x Apothekerspot 6036
2x Apothekerspot
Startprijs 650 EUR
Albarello 6037
Albarello
Startprijs 180 EUR
Set antieke borden Ø 30-31 cm. 6040
Set antieke borden Ø 30-31 cm.
Startprijs 600 EUR
2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm. 6042
2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startprijs 250 EUR
Delftse tabakspot 6043
Delftse tabakspot
Startprijs 300 EUR
6x Delfts bord Ø 23 cm. 6044
6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 275 EUR