Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antiek Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22,4 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Startprijs 100 EUR

Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse porseleinen wandelstok knop
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

Lot tegels (divers)
Startprijs 70 EUR

Lot met diverse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Delftse schotel (het eiervrouwtje) Ø 41,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Delftse schotel met voorstelling van het eiervrouwtje, naar H. Bloemaert. Schilder J. Rd. Afmeting: Ø 41,6 cm. In goede staat.

Petrus Regout herinneringsschotel Ø 26 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.

2x Petrus Regout kastkom, Ø 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Petrus Regout kastkommen. Decor met goud. Circa 1880. Afmeting: 10,7 x Ø 22,5 cm. 1 Kom in goede staat, 1 kom heeft stukje gelijmd.

Lot Duits porselein (15x)
Startprijs 60 EUR

Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Duits steengoed (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.

Makkum Tichelaar wandplaquette
Startprijs 250 EUR

Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Ántieke Friese schotel met spreuk Ø 36,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Antieke Friese schotel met spreuk 'Het sterven is ons aller deel, maar hoe te sterven dat scheelt veel'. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Delfts fayence vergiet
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Startprijs 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Delfts fayence
Startprijs 120 EUR

Drie delen antiek Delfts. 2x Delftse schoenen, circa 1800, in goede staat. 1x Tabakspot St. Vincent, circa 1900, gelijmd, matige staat. Afmeting: 9 - 27 cm.

2x Delftse apothekerspot
Startprijs 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.

Kleine apothekerspot
Startprijs 350 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Polychrome albarello
Startprijs 275 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse apothekerspot
Startprijs 600 EUR

Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord Ø 29,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Delfts bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts bord Ø 23 - 26,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.

3x Antiek bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse fayence borden, mangaan kleurig. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.