19e Eeuws Engels mahoniehouten ladenkastje met klapbladen en gebogen poten. Circa 1870. Afmeting: 82 x 55 x 72 cm. In goede staat.
Hollandse barokstijl secretaire met openslaande knieen met lades, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. 101x120x50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten 1-deurs vitrinekast met messing verguld beslag en schappen. Afmeting: 102 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Antieke etagère-tafel van eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 77 x 48 x 48 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten gründerzeit schrijfbureau met vijf lades en origineel beslag. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 75 x 113 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Engelse commode met 5 lades en originele knoppen + been-inleg. Circa 1800. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 100 x 46 cm. In goede staat.