Dupont aansteker, goldplated, met bruinrood lakwerk. In originele doos met papieren. 35x60x10mm. In goede staat.
Zes antieke Heilig kruizen. Divers. Onder meer met cloisonné, onyx en messing. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke religieuze plaquette. Gotisch. Geëmailleerd. Verso J. de Morsier Rothlisbergen. 19e Eeuw. Afmeting: 12,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Bijzondere verzameling met diverse (haar)spelden, ca 44x, uit metaal met verschillende stenen en kralen. In redelijk goede staat.
Grote 5-lichts bronzen empire-stijl kaarskandelaar met kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Gipsgegoten supraporte met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antieke uit notenhout gesneden reebokkop met gewei. Circa 1900. Afmeting: 40 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Groot lot met oude en antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere; diverse antiek porseleinen pijpen, reservisten tabakspijp et cetera. Circa 1900. Afmeting: L 15 - 115 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken wandconsoles met engelen en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 42 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Mooie antieke mahoniehouten grammofoon van Electrola Berlin. Circa 1920. Afmeting: 39 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Antiek houten draaiorgel met toetsenbord. Gemerkt: Caecilia. Circa 1900. Behoeft aandacht. Afmeting: 24 x 63 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude microscopen. 1x Ongemerkt, messing/zwart, circa 1930. 1x Olympus Tokyo, nr. 255330, circa 1970. 1x Euromex Arnhem, circa 1980. Afmeting: H 31 - 35 cm. In goede staat.
Antieke majolica biertap met originele koperen kraan. Floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Binnenrand scherf af, echter niet zichtbaar. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse scheepvaart-kaarten passer van messing, in originele mahoniehouten kist. Gemerkt: Scollick. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
19e Eeuws vergulde bronzen inktpot met ramskoppen. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee antiek glazen vazen op marmeren basement. Circa 1920. Art Deco. Afmeting: H 31 cm. Enkele chips basement. Verder in goede staat.
Twee oude/antieke figuurlijke Diecast spaarpotten. U.S.A. 1x Matroos. 1x Clown. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws dienblad van notenhout, met diverse houtsoorten ingelegd. Floraal. Afmeting: 68 x44 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 52 x 42 cm. In goede staat.
Houten huis ikoon. Triptychon met reproductie. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 70 x 5 cm. In goede staat.
Zware bronzen tazza met Romeinse figuren/faun in tuin decor + klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 30,5 cm. In goede staat.
Antiek gestoken plaquette van eikenhout met putti. Afmeting: 60 x 58 x 6 cm. In goede staat.
Antiek houten wandplaquette met snijwerk, Adam & Eva met slang. Verso Pools etiket; Konservator Zabytk Poznana Prezydim Rady Narodowej. Afmeting: 41 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.
Harvey Guzzine Italy. Hanglamp, 60er - 70er jaren. Ontwerp Luigi Massoni. Afmeting: 52 x Ø 44 cm. In goede staat.
Rode typemachine van kunststof. Merk: Olivetti Valentine. Ontwerp: Ettore Sottsass, 1917 - 2007. Afmeting: 40 x 35 x 12 cm. In goede staat.
50-er Jaren stijl metalen kapstok. In de stijl van Charles Eames. Afmeting: 51 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.
Fruitschaal met gesatineerd glas, bronzen putti's met guirlandes en marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl theestoof met ketel. Afmeting: 65 x 27 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse wortelnoten speeldoos met zes melodieën. Speeldoos behoeft aandacht. Kam heel, rol goed. Afmeting: 17 x 57 x 23 cm.
Lot met divers antiek metalen gereedschap. Onder meer; waterpas, aambeelden, hamer et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Lot antiek gereedschap (divers). 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Twee antiek glazen vazen, groen/goud. Met compositie metalen voet. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Doos met Cubaanse sigaren Dow Pablo Cigarros A. Rij CA. 20e Eeuw. Ongeopend. Afmeting: 27 x 38 x 2,5 cm. In goede staat.
Fraaie 19e eeuwse laboratorium weegschaal in mahoniehouten kist met gewichten en lades. Afmeting: 47 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky. Botteling 2/2021. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke houten dekseldozen. 1x Sieraden doos met spiegel + wortelnoten fineer, 19e eeuw. 1x Teakhouten bestekkist, circa 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen met origineel messing beslag + sloten. Mahonie + teak. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Antiek verguld sieradenkistje in de vorm van een ladenkastje. Frankrijk. Circa 1890. Deposé 322. Afmeting: 11,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder humidor met goudfazanten decor. Circa 1880. Afmeting: 35 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Leuke, antiek jugendstil petroleumlamp van messing, met floraal decor en gekleurd glas. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke majolica Jugendstil petroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. 1x Glas met messing. 1x Opaline glas. Afmeting: H 37 - 48 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline petroleumlampen. Floraal beschilderd. Circa 1900. Afmeting: H 31 - 48 cm.
Antieke majolica hang-petroleumlamp met kaarsenkroon. Met gebloemde glazen brander. Circa 1900. In goede staat.
Drie antieke petroleumlampen met opalineglas. Circa 1880. Afmeting: 57 / 84 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandtkan met merktekens op deksel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.
Lot met diverse tinnen kaarskandelaren. Interessant lot. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16 - 46 cm. In goede staat.
Groot lot met diverse antieke tinnen borden/schalen. Onder meer met graveringen en bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Twee tinnen menage sets met olie, azijn, zout en peper set. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antieke, bewerkte Japanse tinnen tabakspot met geëtst decor van kraanvogel. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Aantal: 14 delen. Grotendeels maatbekers. Afmeting: 7 - 24 cm. In goede staat.
Interessant lot antieke maatbekers + pints. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Interessant lot divers antiek tin. Voorzien van bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.