Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

-

Veiling op donderdag 4 juli 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Weens bronzen kameel
Startprijs 400 EUR

Antiek Weens bronzen kameel met ruiter. Circa 1900. Met polychromie. Gemerkt K.K. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman met drenkeling
Startprijs 4.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld, Morbur. Medaille aux beau arts 1885, op zwart marmeren basement. Zeeman met drenkeling. Jean Ossaye Mombur. 1850 - 1890. Afmeting: H 96 cm. In zeer goede staat.

Arabier te paard
Startprijs 4.500 EUR

Zeldzaam groot antiek bronzen figuur. Barye Fils. 1839 - 1882. Arabier te paard, op marmeren basement. Mooie patina. Afmeting: 63 x 45 x 20 cm. In zeer goede staat.

Beeld Amedeo Gennarelli
Startprijs 400 EUR

Terracotta figuur, Amedeo Gennarelli. 1881 - 1993. Knielend vrouwelijk naakt. Geplaatst op mahoniehouten basement. Afmeting: 32 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Startprijs 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Bronzen damesbuste, 1900
Startprijs 300 EUR

Antiek bronzen buste op onyx basement. Frankrijk. Circa 1900. Damesbuste. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Startprijs 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Piedestal met damesfiguur, H 103 cm.
Startprijs 850 EUR

Antieke Franse piedestal met figuur. Circa 1900. Korinthische marmeren zuil met dame en roos + spiegel. Compositie metaal. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

Groot Maria beeld, H 153 cm.
Startprijs 500 EUR

Groot antiek Maria beeld met kindje Jezus. Gips, gepolychromeerd. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Buste, G. van Vaerenbergh
Startprijs 300 EUR

Antiek marmeren buste van een jonge dame, door Gustave van Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen beeld. Olifant. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 18,5 x 23,5 x 9,5 cm. In goede staat.

Weens bronzen figuur, 1900
Startprijs 400 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Tapijtverkoper. Met polychromie. Gemerkt Bergmann. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel
Startprijs 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Antieke cupido op console
Startprijs 950 EUR

Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.

Bronzen danseres, H 50 cm.
Startprijs 600 EUR

Bronzen danseres op marmeren basement. Door Duray. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Houten beeld, Bacchus
Startprijs 140 EUR

Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vechtende jaguars
Startprijs 900 EUR

Antiek bronzen beeld. Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vechtende jaguars. Afmeting: 27 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen heren buste, H 25 cm.
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws bronzen buste op marmeren basement. Edele heer met hoed. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen hondjes, 1920
Startprijs 300 EUR

Bronzen art deco figuur op marmeren basement. Border collies. Circa 1920. Afmeting: 21 x 27 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame
Startprijs 200 EUR

Groot figuur van brons, dame met vaandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, H 44 cm.
Startprijs 1.250 EUR

Bronzen beeld. C. Marioton. 1844 - 1919. Frankrijk. Dame met tamboerijn. Gietstempel Slot decouville Fondeur Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antiek Weens bronzen beeld, 1900
Startprijs 400 EUR

Antiek Weens bronzen figuur met kameel op Perzisch kleed. Circa 1900. Gemerkt Austria. Met originele polychromie. Afmeting: 6 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke tazza, 1900
Startprijs 400 EUR

Antieke messing tazza met Weense bronzen vogels en kandelaar. Met polychromie. Eén vogel mist pootjes. Afmeting: 18 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen mus, 1900
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Mus op tak + insecten. Ongemerkt. Afmeting: 23 cm. In goede staat.