Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

-

Veiling op donderdag 4 juli 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Klaas Bernink, Hervormde kerk in Losser
Startprijs 700 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Hervormde kerk in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Haven Enschede
Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Startprijs 500 EUR

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuren
Startprijs 950 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acrylverf op paneel. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Startprijs 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Werkketen
Startprijs 200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Hollands wintergezicht met roeiboten en boer
Startprijs 700 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Plasgezicht
Startprijs 800 EUR

Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.

Klaas Bernink, Molen van Veere
Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Eickelkamp, Zutphen
Startprijs 400 EUR

Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.

F.A. de Haan, Herder met kudde
Startprijs 500 EUR

Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Startprijs 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Heinrich Böhmer, Landschap met houtstapels
Startprijs 850 EUR

Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.

A.H. Winter, Panoramisch landschap
Startprijs 800 EUR

A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Twee edelmannen
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.

A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Startprijs 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Boerderij met figuren aan rivier
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startprijs 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startprijs 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oliekannen
Startprijs 750 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Krishna Reddy, Jelly Fish
Startprijs 400 EUR

Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Startprijs 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.