Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

-

Veiling op donderdag 4 juli 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel met Kang Xi bodemmerk. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Chinees boeddha figuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Set kop + schotels (6x)
Startprijs 700 EUR

Set van zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Coulissen landschappen en hert decor. Ca Mau Binh Ghuan Cargo. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 24,5 - 25,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 24,8 - Ø 25,2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden. Tuin/koekoek decor. Met bodemmerk. Eén bord randfrit. Eén bord haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Vier 3-delige rijstkommen met floraal/vogel/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen pot met oren. Kostbaarheden + gelukstekens decor. Bodem heeft aflaat opening (origineel). Wijnhouder? Bovenrand randfrit en enkele randrestauraties. Afmeti...

Wanli stijl bord Ø 21,6 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord in Wanli stijl. Tuin decor. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 19,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: H 9,3 x Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 300 EUR

9x 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels. Peterselie/tuin decor. Vier tekens bodemmerk, met dubbele bodemring. Negen schotels goed, één schotel chip. Zes kopjes goed, twee kopjes chip....

2x Grote Chinese Cheng Lung kom Ø 41,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met geisha + zotjes in tuin + floraal decor. 1x Haarlijnen + chip. 1x Gelijmd, gekramt, haarlijnen. Afmeting: H 16,5 x Ø 41,5 cm. I...

Chinese mosterdpot, H 13,5 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung mosterdpot met hanengevecht decor. Handgrip gelijmd. Afmeting: 13,5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 28,2 cm.
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 28,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kop + schotels (6x)
Startprijs 250 EUR

Lot Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop + schotels met coulissen decor. Met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Schotels goed, 1x randfrit. Kopjes goed, iets randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In...

3x Chinees bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Kantonees kaststel
Startprijs 250 EUR

Antiek vijf-delig Chinees porseleinen Kantonees kaststel met paradijsvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Eén vaas heeft breuk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 26 cm.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/bamboe decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 5x kop + 4x schotel. In goede staat, alleen randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm.

Zeldzame Chinese pijpvaas
Startprijs 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi pijpvaas met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas
Startprijs 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi stijl dekselvazen met floraal/vlinder decor + vier tekens bodemmerk. Deksels chips. Vazen goed. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi porselein
Startprijs 120 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bord met landschap/floraal decor, haarlijn + chips. Grote Kang Xi kom met bodemmerk, floraal decor, twee haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 18 - 21,5 cm. In r...

3x Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Drie 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Vlinder/floraal/draken decor. Eén deksel chip gelijmd, verder goed. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met lange Lijs/floraal/vogel/vleermuis decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Startprijs 120 EUR

Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.