Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

-

Veiling op donderdag 4 juli 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Lot Herend/Kaiser porselein
Startprijs 150 EUR

Lot Herend porselein. 13x Herend. 4x Kaiser. Twee delen beschadigd. Afmeting: 6,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Herend koffie/theeservies
Startprijs 250 EUR

19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (5x)
Startprijs 150 EUR

Lot Herend porselein. 1x Reclame. 4x Pot/vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Startprijs 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Karl Thieme potchappel porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen Karl Thieme Potchappel porselein. 19e Eeuw. Melkkan + theepot. Handbeschilderd + goud decor. Kan heeft kleine haarlijn bovenrand. Afmeting: 11,5 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Meissen (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen Duits Meissen porselein. 20e Eeuw. 1x Dekseldoos, goed. 1x Suikerpot, goed. 1x Kaarskandelaar, goed. 1x Theepot, haarscheur. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Nymphenburg theeservies
Startprijs 250 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.

Spaanse Lebrillo schotel Ø 56 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuws Spaanse polychrome fayence Lebrillo schotel. Andalucië. Figuur/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 56 cm.In goede staat.

2x Apothekerspot
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Majolica figuur (man + vrouw)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello
Startprijs 600 EUR

17e Eeuws Italiaanse polychrome fayence Albarello met floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Platelen zuil + bloempot
Startprijs 500 EUR

Hollandse platelen polychrome caché pot met zuil. Vogels in landschap decor. Haga plateelbakkerij Purmerend. Schilder H.D. 33 1513 B. Jugendstil-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In go...

Delftsblauwe doos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Delftse fayence dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar, H 53 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

2x Limoges vaas, H 75 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Franse Limoges porseleinen dekselvazen met Napoleon + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Mobach vaas
Startprijs 150 EUR

Zeer Grote Hollandse keramiek geglazuurde Mobach vaas, Utrecht Kamu. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Delftse schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porseleijne Fles wandschotel naar Frans Hals. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Bisquit beeldengroep
Startprijs 950 EUR

Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...

Zeldzame Limoges plaquette
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Franse Limoges polychrome emaille plaquette. Met rest-signatuur Jean Baptiste Nouailher. 1699 - 1775. Afmeting; H 13 x B 10,5 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 69 cm.
Startprijs 275 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.