Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

-

Veiling op donderdag 4 juli 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Groot Perzisch kleed, 390 x 240 cm.
Startprijs 100 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met geheel floraal decor. Afmeting: 390 x 240 cm. In goede staat.

Antiek tapijt, 255 x 165 cm.
Startprijs 70 EUR

Kleurrijk antiek tapijt. Circa 1930. Floraal decor. Afmeting: 255 x 165 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 4 x 5 mtr.
Startprijs 450 EUR

Zéér groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 4 x 5 mtr. In goede staat.

Lot antieke perzen (5x)
Startprijs 150 EUR

Vijf diverse oude/antieke kleine Perzische kleden met floraal decor, aardetinten. Afmeting: 33 - 89 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzen
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke Perzische kleden. Floraal decor. Afmeting: 66 - 123 cm. In goede staat.

2x Perzisch kleed
Startprijs 80 EUR

2x Perzisch. Oud/antiek. Aardetinten. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 304 x 240 cm.
Startprijs 150 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal decor. Kleur: Blauw, met in het midden een medaillon. Afmeting: 304 x 240 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 136 x 245 cm.
Startprijs 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Kleur: rood, met in het midden een medaillon. Afmeting: 136 x 245 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 305 x 200 cm.
Startprijs 80 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt (Mirr Sarouhg). Kleur: overwegend blauw met een lichte (beige) omranding. Afmeting: 305 x 200 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 193 x 136 cm.
Startprijs 100 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal/dieren decor. Kleur: Rood/blauw etc. Afmeting: 193 x 136 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed met coulissen, 20e eeuw, meerkleurig, 260x82cm., in goede staat