Juliveiling 2024

Veiling op donderdag 4 juli 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Twee antieke poppen
Startprijs 80 EUR

Porseleinen pop
Startprijs 60 EUR

Groot lot treinen + toebehoren (4 boxen vol)
Startprijs 300 EUR

Elastolin postkoets + wagon
Startprijs 250 EUR

Unice France Jep. speelgoedtrein
Startprijs 100 EUR

Antiek kinderfornuis, 1900
Startprijs 50 EUR

2x Steiff teddybeer
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke Duitse Steiff teddyberen. 1x Marian Steiff teddy, tweede helft 20e eeuw. 1x Licht beer, circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Oude teddybeer
Startprijs 80 EUR

Oude teddy. Mogelijk Steiff experiment. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Duits speelgoed (Bing)
Startprijs 50 EUR