Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Trommelrevolver, L 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antiek gegraveerd trommelrevolver. David H 351 Breveté. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Twee antieke trommelrevolvers, L.14 - 18 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke trommelrevolvers met patina. Mechaniek werkt. Afmeting: L 14 - 18 cm. In goede staat.

Zeldzame koppel duelleer pistolen in kist
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzaam koppel duelleer pistolen in mahoniehouten kist + accessoires. Door Auguste Francotte. Vroeg 19e eeuw. Met graveringen, afschroefbare loop, kogelmaker gereedschap en kruithoorn. Afmeting: 6 x ...

Marine pistool met bajonet
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam bronzen marine pistool met octagonale loop + banjonet. Circa 1800. Met vogel op tak decor. Mooie patina. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 114 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering + damast loop. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse wapens
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.

Penvuur jachtgeweer
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.