56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

18e Eeuwse apothekerspot, H 20,3 cm.
Startprijs 575 EUR

18e Eeuwse polychrome fayence apothekerspot met landschap/gebouwen decor. Italië? 1x Randschade. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 101 cm.
Startprijs 150 EUR

Zeer grote Chinese keramieken vaas met opschrift + figuren in tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. S. Corralliorum. Randschade voet. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Delftse dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 275 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen. Gemerkt van Duyn. Deksels verschillende restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Delftse dekselvaas, H 36 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met landschap decor. Gemerkt De drie klokken. Enkele chip + vogel deksel gelijmd. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet, H 28 cm.
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet met chinoiserie decor en octagonale voet. Mogelijk ingekort. Afmeting: H 28 cm.In redelijke staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 30 - 41 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Met knobbelvazen. Beide knobbelvazen goed. Dekselvaas gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 41 cm. In goed.

Antiek 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 650 EUR

Antiek vijf-delig antiek Delftse fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 32 - 40 cm. In goede staat.

4-Delig Delfts kaststel, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antiek vier-delig polychrome Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met chinoiserie en goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Lot Franse apothekerspotten
Resultaat: 3.500 EUR

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 700 EUR

19e Eeeuw 5 delig kaststel met diverse figuren in landschapdecors. Met bodemmerk I.V.K. Enkele chiips. In redelijk goede staat. 25-29cm.

Delftse dekselpot, H 28 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met floraal decor en koperen deksel. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 800 EUR

18e Eeuws drie-delig Delfts hoogglans fayence kaststel met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met floraal decor. Gemerkt De Porseleijne Bijl. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Stel Makkumer Tichelaar dekselpotten, H 26 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee Hollandse polychrome fayence Tichelaar Makkumer potpourri dekselpotten. Floraal/landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Drie-delig Delfts kaststel
Resultaat: 500 EUR

Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e Eeuw. Van lampetkan. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.

Drie Delftse schotels Ø 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence schotels met tuin decor. Gemerkt: lampetkan. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse apothekerspot
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot Tamarind. Chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Resultaat: 1.500 EUR

Italiaanse apothekerspot , H 20 cm.
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse fayence apothekerspot met floraal decor. Italië. Haarscheur + restauratie. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Vijf-delig Delfts kaststel, 1880
Startprijs 450 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel. Gemerkt v. Duijn, echter rond 1880. Landschap decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 19e eeuwse Delftse schotels Ø 30 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse fayence schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Drie Delftse borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén haarlijn + randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 - 38 cm.
Startprijs 300 EUR