56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Modelboot 'De Eendracht'
Resultaat: 120 EUR

Houten modelschip 'De Eendracht', V.O.C. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 78 x 30 cm. In goede staat.

Italiaans lamp met figuur, H 73 cm.
Startprijs 80 EUR

Italiaanse metalen tafellamp met Grieks damesfiguur, met boomschors effect + polychromie. Niet getest met draaimotor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.

Ansichtkaart Elvis Presley + handtekening
Resultaat: 375 EUR

Elvis Presley ansichtkaart met originele handtekening + envelop Memphis Tennessee, January 1970. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Engelse kraantjeskan
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Engelse plated en gegraveerde kraantjeskan. Empire-stijl. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke waaiers
Startprijs 100 EUR

Zeven oude/antieke waaiers. Divers. Circa 1900 en later. Onder andere Spaans. Twee uit de 18e - 19e eeuw uit Frankrijk, beschadigd. Afmeting: 24 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Cocker Spaniel figuur
Startprijs 100 EUR

Koud beschilderde metalen cocker spaniel, met in de kop een aansteker + deksel welke als asbak kan worden gebruikt. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Spiegel, H 115 x B 60 cm.
Resultaat: 100 EUR

Messing spiegel in rococo-stijl met putti. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 x B 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse messing tabaksdoos met Amsterdams stadswapen, figuren voorstelling, graveringen en spreuken. Afmeting: 15,2 x 6 x 3,2 cm. In zeer goede staat.

Lot houtsnijwerk, o.a.: Black Forest etc.
Startprijs 150 EUR

Lot oud/antiek houtsnijwerk. Onder andere; Schwarzwald + 1930. Twee asbakken met beer. Eén lampenvoet. Eén zwaan. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.

Twee gietijzeren tuinvazen op console, H 110 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee grote gietijzeren tuin-krater vazen op console. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kaarsenkandelaars
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke vergulde bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Muntweegschaal in origieneel etui
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse muntweegschaal in origineel lederen etui. Onder andere Ducat, Loydo. Afmeting: 11 x 18,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Houten wandconsole met engel
Resultaat: 80 EUR

Houtgestoken wandcondole met engel. Gepolychromeerd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 x 18 cm. In goede staat.

Heilig kruis onder stolp, H 51 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws vernikkeld Heilig kruis onder glazen stolp. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Marmeren engelhoofd + vleugel
Resultaat: 250 EUR

Marmeren engelhoofd + vleugel. Afmeting: 96 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Twee zeldzame old-timer lampen
Resultaat: 200 EUR

Tafelschaal Ø 33 cm.
Resultaat: 180 EUR

Pronkschaal van brons met kristalglas. Louis Seize-stijl, met guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 x Ø 33 cm. In goede staat.

Art Deco presenteerblad
Resultaat: 60 EUR

Art Deco presenteerblad met fluoriserende vlinders. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 28 cm. In goede staat.

Oude globe met verlichting, 1960
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse Erdglobus met verlichting, glazen bol met lithografie door Dr. Neuss, neurevidiert door Kartograaf C. Luther. Circa 1960. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Potre montre
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse houtgestoken porte montre met guirlandes. Horloge defect. Afmeting: 24 x 21 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Drie opgezette dieren
Resultaat: 90 EUR

Drie opgezette dieren. 20e Eeuw. 1x Wildzwijn kop. 1x Bunzing. 1x Hermelijn. Afmeting: 40 - 55 cm. In goede staat.

Lot reebok geweien (24 st.)
Resultaat: 110 EUR

Lot van 24 stuks reebok geweien. 20e Eeuw. In doos. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Lot reebok geweien (24 st.)
Resultaat: 110 EUR

Lot Franse wijn ( = 24 flessen)
Resultaat: 120 EUR