56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Russische bureauklok
Startprijs 80 EUR

Marmeren pendule, 1860
Startprijs 140 EUR

Engelse staande klok, H 223 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken staande klok met draken decor. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 223 cm. In goede staat.

Brevette pendule onder stolp, H 40 cm.
Resultaat: 80 EUR

Franse pendule, 1920
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule op marmeren basement. Art deco. Circa 1920. Met dame in hangmat + aap. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Afmeting: 34 x 50 x 17 cm. In goede staat.

Lenzkirch vrijslinger, 1890
Startprijs 450 EUR

Franse pedule, 1820
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse empire pendule van albast. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm.In goede staat.

Pendule onder stolp
Resultaat: 350 EUR

Franse pendule onder stolp, 1830
Resultaat: 180 EUR

Antieke Franse albast empire pendule onder glazen stolp. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse vrijslinger, 1890
Startprijs 450 EUR

Amsterdamse School pendule, 1920
Startprijs 300 EUR

Engelse pubklok Ø 38 cm.
Startprijs 100 EUR

Franse schoolklok Ø 37 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse schoolklok met zwarte omlijsting. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: Ø 37 x 14 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 400 EUR

Engelse staande klok, H 205 cm.
Startprijs 400 EUR

Resultaat: 100 EUR

Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel. Gesigneerd. Guillemin op figuur. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag , veerslinger. Afmeting; 57 - 58 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule + stolp
Resultaat: 300 EUR

Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 300 EUR

Franse comtoise met lyra slinger, 1860
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met lyra slinger. Circa 1860. Afmeting: 50 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Gustav Becker regulateur, 1870
Startprijs 180 EUR

Weense regulateur
Resultaat: 150 EUR

Antieke Weense Louis Philippe tulp regulateur. Weekloper, geen slagwerk. Eén gewicht, één wijzer niet origineel, craquelé wijzerplaat, verder in goede staat. Afmeting: 105 cm.

Duitse vrijslinger, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger met kroon. Weekloper/halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Weense regulateurklok, 1860
Resultaat: 120 EUR

Antieke geëboniseerde Weense Louis Philippe gewicht regulateur met seconden-aanduiding. Circa 1860. Weekloper (geen slagwerk) Afmeting: 120 cm. In goede staat.