Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.

Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 31 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep
Resultaat: 1.100 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees
Resultaat: 1.100 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800
Resultaat: 1.100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vleesschaal 29 x 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Familie Rose mandarijn/figuren in tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.

Antiek Chinese wierookbrander
Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees bord met draak Ø 20,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes + onderzetters
Resultaat: 1.100 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.

Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Zilveren vaas, Chinees / Japans
Resultaat: 1.000 EUR

Zilveren vaas, Chinees / Japans, op ronde voet, met een voorstelling van strijders te paard, met floraal decor en een groot glad schild. ca 339 gram. ø10x24cm. In goede staat.

Gouden armband met jade
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met jade. Schakelarmband met gematteerde strakke schakels en daartussen 8 ovaal cabouchon geslepen jadestenen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 10 mm. 18 cm...

18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees servies
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...

P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar
Resultaat: 950 EUR

P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 207 x 140 cm.
Resultaat: 950 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 250 x 390 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse plaquette
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 950 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Chinenese wierookbrander
Resultaat: 950 EUR

Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 35,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 12 x Ø 16,7 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Punter op meer
Resultaat: 900 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.

Kleine zeldzame geldkist, 1700
Resultaat: 900 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...

Lot diverse brillen
Resultaat: 900 EUR

Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.
Resultaat: 900 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.

Antiek Duits speelgoed
Resultaat: 900 EUR

Antiek Duits beschilderd speelgoed. Boerderij met dieren et cetera. Zuid Duitsland of Erzgebirge. Zachthout + handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.
Resultaat: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Famil...

Chinese schaal Ø 19 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm.
Resultaat: 900 EUR

Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren koekdoos op onderschotel.
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere opengewerkte zilveren doos met blauw glas. Een rechthoekig doos rijkelijk versierd met guirlandes, bloemkelken en parelranden. Op de hoeken van de doos zijn ramskoppen bevestigd. De ondersc...

Portret Santa Rosa de Lima
Resultaat: 850 EUR

Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Resultaat: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.

Franse empire pendule, 1820
Resultaat: 850 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot + onderschotel
Resultaat: 850 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinese waterpot Ø 11,2 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen waterpot met vleermuizen in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/vogels en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antiek zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg
Resultaat: 800 EUR

Fraai antiek rond zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg, Duitsland, voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op 3 poten met filetbewerking. ø24x3cm. ca 550 gram. In goede staat.

Gouden naaigarnituur in kistje
Resultaat: 800 EUR

Fraaie houten doos met parelmoerinleg en voorzien spiegel aan de binnenzijde en gevuld met een naaigarnituur met goud, 750/000, en goud op zilver, 835/000. Doos, geplaatst op 4 bolpootjes en met greep...

Albertus Verhoesen, Koeien in weide
Resultaat: 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat

Twee Franse cassolettes, H 47 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Schilderij-klok
Resultaat: 800 EUR

19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...

Mahoniehouten Duits schrijfsecretaire, 1820
Resultaat: 800 EUR

Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot 1746
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Lot antieke witjes (60x)
Resultaat: 800 EUR

Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.
Resultaat: 800 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimfles, H 29,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal decor, symbolen en signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...

18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...

Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 31 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen vaas. Draken in zee decor. Oxyde rood. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden slavenband
Resultaat: 750 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, rechthoekige buis met een holle bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. Breedte 7 mm. ca 18,1 gram. ø 47x56mm. In goede staat

Paul Dom, Meisje met pop
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.

Paul Dom, Parodie einde WO II
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Hoekvitrine, 1830
Resultaat: 750 EUR

Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Paul Dom, Bronzen beeld
Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Bronzen figuur. Moeder met kind in winterkleding. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 750 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.

Twee originele antieke Rozenburg vazen, H 21 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Twee Chinese vaaslampen
Resultaat: 750 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chine de commande trekpot
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 15,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees kopje Ø 7,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 700 EUR

Zilveren brandewijnkom, 800/000, voorzien van bijbelse taferelen en 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: S.K. Hoefnagel, Heerenveen, 1807. ca 196 gram. 27x12x8cm. In goede staat

Gouden collier, gepunnikt
Resultaat: 700 EUR

Fraai geelgouden collier, 585/000, met een gepunnikte schakel en voorzien van een groot goudenveeroog, ø 12,5 mm. Lengte 45 cm. ø collier 4 mm. ca 13,5 gram. In goede staat

W.A. Knip, Boerderij met hooiberg
Resultaat: 700 EUR

Willem Anton Alexander Knip. 1821 - 1909. Haagse School. Landschap met boerderij en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.