Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen aap (presse-papier)
Resultaat: 275 EUR

Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Varken
Resultaat: 110 EUR

Groot koudbeschilderd bronzen varken in Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Martin Stolk
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1925
Startprijs 80 EUR

Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuren
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.

Twee dier figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouwe Justitia
Startprijs 120 EUR

Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Deiana met boog
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen Basset hondenkop
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Basset hondenkop op multiplex basement. Door T. Steffens A. La Doro. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen figuur, Dansende dame
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. Dansende dame. Door Matiani. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Azteken figuur
Resultaat: 50 EUR

Metalen gepolychromeerde Aztekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen jachthond
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 425 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Panter
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hond aan boomstam
Resultaat: 350 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door Ch. Valton, 1851 - 1918. Titel: Passez au Arge. Hond aan boomstam. Afmeting: 47 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese bronzen paarden
Resultaat: 90 EUR

Twee Chinese bronzen paarden. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 80 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Voluptueuse naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd groot modern bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Koting + onduidelijk naam. Staande naakte dame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.