Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, 36 x 28 cm.
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.

N. Pienemann, Jongeman bij rotspartij
Resultaat: 50 EUR

N. Pienemann, 1856. 1809 - 1860. Jongeman bij rotspartij. Potloodtekening op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Badende dames
Resultaat: 50 EUR

Antieke gravure in koperen lijst. 17e - 18e Eeuw. Badende dames + graafschappen. Gravure op papier. Afmeting: H 25 x B 17,5 cm. In redelijke staat.

J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR

J. Gosen. '93. Kerkinterieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Startprijs 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zonnig dorpsgezicht, St. Pierre Guiberon, Frankrijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 45 EUR

Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand
Startprijs 500 EUR

H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Hollandse platbodems op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

B.C. van Ettinger, Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren
Startprijs 400 EUR

B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Naakt + Man met alpino muts. Houtskool op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. + H 64 x B 48 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract/figuratief. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 59 x B 42 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Resultaat: 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht
Startprijs 300 EUR

Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

F. de Wit, Antieke Hollandse landkaart
Resultaat: 150 EUR

Frederick de Wit.1629 - 1706. Antieke Hollandse landkaart. Deels handingekleurd. Comitatus Zuptphaniae et Fluminus Islae Nova Delineatio Auctore F. de Wit. Gravure op papier. Afmeting: H 50 x B 57 cm...

J.H. Coster, Landschap met koeien
Resultaat: 130 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap met boerin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 120 EUR

Jan Bevort. 1917 - 1996. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Buck Taylor, Kust gezicht
Startprijs 250 EUR

Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 220 EUR

Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Oude lithografie, Cacao van Houten
Startprijs 140 EUR

Oude lithografie. Cacao van Houten. In lijst. Oosterse vrouw met cacao. 20e Eeuw. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie
Resultaat: 140 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne compositie
Resultaat: 100 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR

Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Claas Prins, Houten brug bij Giethoorn
Startprijs 400 EUR

Claas Prins. 1903 - 1968. Houten brug bij Giethoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken
Resultaat: 40 EUR

Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.

G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR

G.P.A. Schmidt. Circa 1930. Dorpsgezicht Veere. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

3x Jacob Wolf, Divers
Resultaat: 150 EUR

Drie tekeningen Jacob Wolf (Veere). 1888 - . Divers. Tekeningen op papier. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Startprijs 100 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Paul Dom, Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio
Resultaat: 600 EUR

Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 180 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

V. Lens, Twee portretten (echtpaar )
Resultaat: 110 EUR

Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

Houtskool tekening, Studie koeien in landschap
Startprijs 150 EUR

Houtskool tekening. Circa 1900. Studie koeien in landschap. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg
Resultaat: 275 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 38 cm. In goede staat.

Mommie Schwarz, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 150 EUR

Mommie Schwarz. 1876 - 1942. Vrouwelijk naakt. Potlood op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen
Startprijs 375 EUR

Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Cactussen en beelden
Startprijs 200 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht
Resultaat: 225 EUR

G.J. Veenstra. 1954 - . Winters dorpsgezicht met rivier en boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik, 1995. 1954 - 2002. Nummer 47/80. Figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 85 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startprijs 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Duitse School. Landschap met ruïne bij avond met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In redelijke staat.

A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startprijs 150 EUR

Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.

A.J.J. Banning, 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank
Resultaat: 170 EUR

A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs
Resultaat: 400 EUR

Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.

Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld
Resultaat: 550 EUR

Paul Dom. 1914. 1885 - 1978. De schilder Paul Dom schildert stilleven in spiegelbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Paul Dom, Twee meisjes in interieur
Resultaat: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.

G.A. Baumer, Landschap met korenschoven
Resultaat: 40 EUR

G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Resultaat: 25 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR

J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.

Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar
Startprijs 100 EUR

Qung Kyan. 1997. Oosterse School. Pagode Bagan Myanmar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

C. van Soest, Figuren in keuken
Startprijs 120 EUR

C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Pluimvee bij Griekse ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met boeken in bloementuin. Deels geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 9 cm. In goede staat.

J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands huis
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands huis met annotatie 1622 en figuren. Deels bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In redelijke staat.

Henricus, Twee western cowboys
Resultaat: 30 EUR

Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van Bernard Dufour. Franse School. Parijs. 1922 - . Ballerine + Twee dames met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 37 cm. In goede staat.

G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg
Resultaat: 100 EUR

Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Resultaat: 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.

G. Janssens, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 70 EUR

G. Janssens. Belgische School? Circa 1930. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Eén beschadiging. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

A. Mulder, Boeren interieur
Startprijs 80 EUR

A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem
Resultaat: 90 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 220 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR

G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.

Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR

Atelier Keerbergen Tweede helft 20e eeuw. Titel: The life smoking woman. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 54 x B 28 cm. In goede staat.

A. Martens, Hollands havengezicht
Resultaat: 50 EUR

A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram M.M., Portret jonge vrouw
Startprijs 50 EUR

Monogram M.M. 19e - 20e Eeuw. Portret jonge vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Resultaat: 40 EUR

P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Resultaat: 30 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)
Resultaat: 300 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip
Resultaat: 350 EUR

J.F. Scherrewitz. 1868 - 1951. Boeren schuur met kip. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Resultaat: 70 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Resultaat: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR

Pierre Willem Hoeks. 1906 - 1990. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 81 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startprijs 300 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.