Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
397 Resultaten
Kavel: 1000

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Startprijs 90 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1001

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk

Startprijs 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom

Startprijs 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Paul Dom, Arabische dansende vrouwen met dikke heer

Resultaat: 700 EUR

Paul Dom. 1953. 1885 - 1978. Voorstelling Arabische dansende vrouwen met dikke heer. Olieverf op board. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Simon Maris, Portret jonge vrouw

Resultaat: 300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Portret jonge vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat: 750 EUR

Paul Dom. 1945. 1885 - 1978. Parodie einde WO II. Duitse soldaat als vluchteling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Onduid.gesign., Stilleven

Startprijs 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie

Startprijs 850 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen

Startprijs 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Erwin Günter, Schepen langs de kust

Resultaat: 600 EUR

Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Adriaan Lubbers, Noord Hollands polderdorp

Resultaat: 1.400 EUR

Adriaan Lubbers, 1942. 1892 - 1954. Noord Hollands polderdorp. Verso etiket Simonis-Buunk Ede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 92 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

van Noort, Strandgezicht

Startprijs 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan

Startprijs 450 EUR

Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

D.C. Comics seriegrafie, Superman

Startprijs 850 EUR

Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs

Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1018

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...


Kavel: 1019

Christian Romstet, Gravure graafschap Bad Bentheim

Resultaat: 200 EUR

Christian Romstet. 1640 - 1721. 17e - 18e Eeuwse zeldzame gravure van graafschap Bad Bentheim. Met doodskist + spreuken. Der Hoch Fürstliche Sinnerne + Sierlich verguldete Sage. Gravure op papier. Afm...


Kavel: 1020

Antieke gravure Bentheim

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Zeldzame antieke gravure

Resultaat: 150 EUR

Zeldzame antieke gravure. De heer Ernest Wilhelm Graeff tot Bentheim et cetera. G.V. Goedesberg Excudit. P. Holsteyn Sculpft. 1614 - 1687. Gravure op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In redelijke/goe...


Kavel: 1022

Antieke steendruk

Resultaat: 90 EUR

Antieke steendruk. Graf von Bentheim Steinfurt. Wien door Artaria & Compagnie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

P.L. Kluyver, Hollands wintergezicht met wandelaar

Resultaat: 950 EUR

P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.