Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startprijs 800 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Punter op meer
Resultaat: 900 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.

Terry Donahue, Landschap met edelherten
Startprijs 500 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.

Terry Donahue, Landschap met edelhert
Startprijs 500 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 850 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startprijs 850 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Jos Engbersen, Portret Afrikaanse man met fez
Resultaat: 400 EUR

Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.

Jos Engbersen, Keniaanse man me bot en hoed
Startprijs 350 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw
Resultaat: 275 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. Binnenhof met boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden
Startprijs 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Jules Montigny, Paardenspan op landweg
Resultaat: 650 EUR

Jules Montigny. 1847 - 1899. Belgische School. Paardenspan op landweg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel
Startprijs 750 EUR

Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.

P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden
Resultaat: 600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Startprijs 400 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.

van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort
Resultaat: 325 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Resultaat: 600 EUR

Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR

Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.

W. Lorenz, Reeëen in landschap
Resultaat: 650 EUR

Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.

W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen
Startprijs 250 EUR

Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw
Resultaat: 100 EUR

D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Studie figuren
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.