Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Hollands karabijn
Resultaat: 400 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.

Antieke sabel + Indonesische dolk
Resultaat: 70 EUR

Antieke sabel + Indonesische dolk. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 36 - 90 cm. In goede staat.

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.

Antiek geweer in koffer
Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Koloniale speer (lans), L 230 cm .
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.

Lot patroon-vul-gereedschap
Resultaat: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Antieke dolk, L 54 cm.
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.

Interessant lot antieke kruithoorns
Resultaat: 200 EUR

Interessant groot lot antieke kruithoorns. Divers. Koper, messing, hout, leder. Afmeting: L 15 - 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse wapens
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.

2x Indonisische kris + 2x Sierdolk
Resultaat: 275 EUR

Twee Indonesische krissen + twee replica sierdolken. 20e Eeuw. Afmeting: L 36 - 53 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke kruithoorns
Resultaat: 130 EUR

Lot antieke kruithoorns. Divers. Ook als blaasinstrument. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Lot replica dolken (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier decoratieve replica dolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 33 - 55 cm. In goede staat.

Afrikaans zwaard, L 100 cm.
Resultaat: 40 EUR

Groot Afrikaans zwaard met lederen heft + schede. Floraal bewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

Messing bureau kanon
Resultaat: 110 EUR

Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.

Antieke sabel
Resultaat: 120 EUR

Antiek Amerikaans sabel. St. Paul commandery Ralph sterling (ridderorde). Tevens op lederen schede 'Inhogsigno Vinces + No. 9. Vrijmetselaar? Maisonery. Afmeting: L 94 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.
Resultaat: 900 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.