Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm. 6000
18e Eeuwse Hollandse tabakspot, H 29 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm. 6001
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 17 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Frans porselein 6002
Twee delen antiek Frans porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890 6004
Grenzhausen bloempot op zuil, 1890

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos met putti, 1880 6005
Antieke dekseldoos met putti, 1880

Resultaat:

110 EUR

18e Eeuws Meissen servies 6006
18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR
Antieke KPM dekselvaas 6007
Antieke KPM dekselvaas
Startprijs 1.250 EUR
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880 6008
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Duitse/Weense wandschotel Ø 35,5 cm. 6009
Antieke Duitse/Weense wandschotel Ø 35,5 cm.
Startprijs 750 EUR
Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm. 6010
Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm. 6011
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote majolica bloempot, 1910 6012
Grote majolica bloempot, 1910

Resultaat:

110 EUR

Antieke dekselvaas, 1900 6013
Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 180 EUR
Antieke bisquit hengselvaas, 1900 6014
Antieke bisquit hengselvaas, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Meissen bierpul 6015
19e Eeuwse Meissen bierpul

Resultaat:

130 EUR

Groot Meissen servies 6016
Groot Meissen servies
Startprijs 325 EUR
Meissen servies 6017
Meissen servies
Startprijs 275 EUR
Meissen serviesgoed 6018
Meissen serviesgoed
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 17e - 18e  Eeuwse  Albarello's, H 22 x Ø 12 cm. 6019
Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Lot antiek Meissen servies 6020
Lot antiek Meissen servies

Resultaat:

250 EUR

Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm. 6021
Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Terracotta zuil 6022
Terracotta zuil
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Majolica bloempot Ø 38 cm. 6023
Majolica bloempot Ø 38 cm.

Resultaat:

120 EUR