Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 200 x 135 cm.
Resultaat: 130 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 310 x 203 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Bidjar. Floraal, meer kleurig. Afmeting: 310 x 203 cm. In goede staat.

Perzische loper, 270 x 75 cm.
Resultaat: 80 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 200 x 165 cm.
Resultaat: 130 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood van kleur, met bloemvaas/vogel op tak decor. Afmeting: 200 x 165 cm. In goede staat.

Perzische tapijt
Resultaat: 275 EUR

Lange oude/antieke perzische loper met floraal decor en meerkleurig, cond G. 94x325 cm

Perzisch kleed, 250 x 390 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 245 x 140 cm.
Resultaat: 90 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 190 x 103 cm.
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-blauw van kleur. Kopse randen gerafeld. Afmeting: 190 x 103 cm. Redelijke staat.

Antiek Perzisch kleed, 212 x 156 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Perzisch kleed. Floraal. Met oudere restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 212 x 156 cm. In goede staat.

Perzische loper, 530 x 99 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden, 155 x 92 cm./ 160 x 110 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee handgeknoopte Perzische kleden. 1x Rood van kleur + 1x Rood-oranje van kleur. Afmeting: 155 x 92 cm. + 160 x 110 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 250 x 165 cm.
Resultaat: 80 EUR

Perzisch kleed met groot medaillon + bloem decor. Met signatuur. Afmeting: 250 x 165 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 210 x 125 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed met prachtig medaillon in het midden. Rand iets gerafeld. Afmeting: 210 x 125 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 260 x 150 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 180 x 120 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 150 x 90 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Soumack. Floraal/bont decor. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.

Twee oude Perzisch kleden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. 1x Floraal + dieren. 1x Chaja Choray. Afmeting: 118 x 88 cm. + 127 x 85 cm. In goede staat.

Antiek Hollands wandkleed, 170 x 123 cm.
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands wandkleed. Appeltjes van oranje. Circa 1880. Afmeting: 170 x 123 cm. In goede staat.

Handgeknoopt zijden kleed, 223 x 140 cm.
Resultaat: 150 EUR

Handgeknoopt zijden kleed. Met voorstelling van rozen uitlopend in pot, met diverse bloemen/vogels decors. Afmeting: 223 x 140 cm. In goede staat.

Klein zijden kleed, 199 x 152 cm.
Resultaat: 150 EUR

Fijn geknoopt klein zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 199 x 152 cm. In goede staat.

Handgeknoopt zijden kleed, 214 x 137 cm.
Resultaat: 350 EUR

Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...