Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse strijdwagen pendule, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse strijdwagen pendule van compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 53 x 23 cm. In goede staat.

Duitse staande klok + polyphon speelwerk
Startprijs 3.000 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten staande klok met origineel bronzen beslag + ingebouwd polyphon speelwerk met vijf koperen platen. Circa 1880. Met opdraaihendel en muntinworp. Weekloper met half...

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 1.200 EUR

Antiek drie-delig Frans Carrara marmeren klokkenstel met vergulde bronzen armaturen en gebruneerde bronzen putti. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 - 44 cm. In goe...

Franse glaspendule, 1860
Startprijs 950 EUR

Kleine vergulde Franse glaspendule met vergulde bronzen versieringen + klein achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met wit Carrara marmer. Circa 1860. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Grote Engelse bracket klok
Startprijs 1.600 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

Antieke Franse Louis Seize pendule
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Franse Louis Seize pendule met Carrara marmer en bronzen figuren (vrouw + engel + hond). Le Roy a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 31 x 10 cm. In zeer ...

Antieke Franse pendule , 1850
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR

Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.

Grote Zaanse klok
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Zeldzame vergulde Franse pendule
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzame grote vergulde Franse pendule, Lepine Paris plade de Victoires et palais geleire de Valois 124. Precisie pendule met centrale secondenwijzer en zware compensatieslinger. Afmeting: 51 x 31 x 2...

Antieke Weense reiswekker, 1830
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Weense vergulde messing koetsiers reiswekker met kwartier-slag + wekkerfunctie. Circa 1830. Balans goed, klok loopt. Verdere functies niet getest. Geen garantie op het uurwerk. Afmeting: 16 x...

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Prachtige vroege Hollandse beschilderde Friese staartklok met originele polychromie + Enkhuizen. Met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...

Engelse Bracket klok, H 42 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...

Antieke erotische bureauklok, 1930
Resultaat: 500 EUR

Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.050 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1800. Couturier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 54,5 x 32 x 13 cm. In zeer goede...

Drie-delig Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme. Circa 1890. Achtdaags stil uurwerk, met veerslinger. Eén bobeche gelijmd. Afmeting: 48 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse pendule + stolp
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule onder glazen stolp. Circa 1860. Dame met paard. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 x 38 x 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Schilderij-klok
Resultaat: 800 EUR

19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...

Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met harp bij waterbron + tekst op basement. Enkele snaren van harp missen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:...

Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920
Startprijs 130 EUR

Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.

Franse empire pendule, 1820
Resultaat: 850 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....

Antieke Franse glaspendule
Resultaat: 200 EUR

Kleine antieke Franse messing glaspendule met kwikslinger en facet geslepen glas. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Opdraaiveren goed. Afmeting: 23 x 11,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Kleine Franse wand Cartel klok
Startprijs 125 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...

Antieke Franse pendule, H 38 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse empire pendule van albast. Circa 1820. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Rozenhouten Westminster staande klok
Startprijs 300 EUR

Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.

Reiswekker
Startprijs 450 EUR

Zware vergulde messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Matthew Norman London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 x 10,5 cm. In goede staat.

Schwarzwalder tafelklok, H 49 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antieke Schwarzwalder tafelklok met reekits en jachthond. Later voorzien van Frans pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antieke Junghans wekkerklok met speelwerk
Startprijs 750 EUR

Antieke Duitse Junghans Symphonion notenhouten wekkerklok met pholyphoon speelwerk. Mechaniek blijft hangen, verder in goede staat. Afmeting: 42 cm.

Antieke art deco pendule, 1925
Startprijs 100 EUR

Antieke Amsterdamse School art deco pendule met messing wijzerplaat. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1925. Weekloper, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolompendule, 1860
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse kolompendule van palissanderhout met floraal intarsia. Gesigneerd. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: H 42 cm. In zeer goede staat.

A'damse school pendule
Startprijs 120 EUR

Antieke Amsterdamse School pendule met metalen wijzerplaat. Eikenhout. Weekloper, Pfeilkreuz uurwerk. Achterplaat uurwerk mist. Afmeting: 27 x 41 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vrouw/vogels en fluit. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Franse portaal klok, 1870
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse boulle portaalklok. Circa 1870. Louis Philippe. Minimale inleg mist. Oudere restauratie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Franse pendule, 1890
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen pendule met soldaten, titel propartria. Zijkant met twee sierstukken. Achtdaags stil uurwerk. Ongereiningd. Afmeting: 94 x 40 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Grote wekker
Startprijs 80 EUR

Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Drie-delig Frans klokkenstel, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antiek drie-delig Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Neo renaissance. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Antiek 3-delig klokkenstel
Startprijs 275 EUR

Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse messing glaspendule met brocot systeem + facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Opdraaiveren goed. Afmeting: 27,5 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 47 cm.
Resultaat: 120 EUR

Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse albasten pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarscheur in albast bovenop. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse pendule
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Duitse jugendstil kopergeslagen pendule met spreuk; 'Fort ist Fort, Hin ist Hin, drum beginn'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Lenzkirch pendule, 1920
Resultaat: 250 EUR

Grote zware antieke Duitse smeedijzeren Lenzkirch pendule met zuilen. Neo gotisch. Circa 1920. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en halfuur-slag. Weekloper + messing versieringen. 20e Eeuw. Eén veer te strak opgedraaid. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolomklok
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia en emaille cartouches. Albast wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag. Oude wormbeval. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.

Antieke reiswekker
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.