Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot plated kandelaren (6x)
Startprijs 40 EUR

Zes oude/antieke plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren breischede
Startprijs 40 EUR

Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.

Lepelvaas met zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat

Zilveren suikerstrooier, slabestek en theezeef
Startprijs 40 EUR

Zilveren suikerstrooier, slacouvert en theezeef, Strooilepel met een rechthoekig gecontourneerde bak en steel et palmetbewerking, MT.: Onduidelijk, jl.:I:1843, 17 cm, slacouvert met zilveren gecontou...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw

2 Zilveren designringen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw

Vroeg 19e eeuwse prent, 1820
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse prent met vergulde houten empire lijst. Circa 1820. Afmeting: H 79 x B 62 cm. In goede staat.

Wim Bos, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 40 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.

G. Post Greve, Vissen
Startprijs 40 EUR

G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 40 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuwse heer
Startprijs 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Betreft een vijf-delige haardset + een kopergeslagen spiegel met borstels. Afmeting: 47 - 70 cm. In goede staat.

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Bronzen mis bel
Startprijs 40 EUR

Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

Tinnen boulloire
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig kruizen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Lepelrek
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Startprijs 40 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

3x Tuindecoratie
Startprijs 40 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.