Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen beeld van H. Moreau 5000
Antiek bronzen beeld van H. Moreau
Startprijs 1.350 EUR
Antieke figurengroep 5001
Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR
Verkocht
16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm. 5002
16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.

Resultaat:

180 EUR

Glazen sculptuur, Naakte dame 5003
Glazen sculptuur, Naakte dame
Startprijs 600 EUR
Verkocht
16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà) 5004
16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm. 5005
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Franse figurengroep van Moreau, 1900 5006
Franse figurengroep van Moreau, 1900

Resultaat:

300 EUR

Bronzen panter (naar R. Bugatti) 5007
Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard 5008
Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard

Resultaat:

1.350 EUR

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm. 5009
18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
Startprijs 800 EUR
Oud bronzen luipaard 5010
Oud bronzen luipaard
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm. 5011
18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm. 5012
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Startprijs 180 EUR
Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder 5013
Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder
Startprijs 2.800 EUR
Verkocht
Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!' 5014
Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houten heilig figuur, H 64 cm. 5015
Houten heilig figuur, H 64 cm.

Resultaat:

70 EUR

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm. 5016
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.
Startprijs 900 EUR
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm. 5017
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Jager met hert 5018
Bronzen figuur, Jager met hert

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen putti, H 23 cm. 5019
Bronzen putti, H 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek terracotta beeld, 1900 5020
Antiek terracotta beeld, 1900

Resultaat:

150 EUR

Houten Heilig figuur, H 55 cm. 5021
Houten Heilig figuur, H 55 cm.
Startprijs 125 EUR
Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn 5022
Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger 5023
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat:

2.250 EUR

Antieke bloempot in fontein-vorm 5024
Antieke bloempot in fontein-vorm
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Badende dame 5025
Bronzen figuur, Badende dame

Resultaat:

50 EUR

Indisch bronzen orkest 5026
Indisch bronzen orkest
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke vrouwenbuste, 1900 5027
Antieke vrouwenbuste, 1900

Resultaat:

70 EUR

Bronzen beeld, Edelman 5028
Bronzen beeld, Edelman
Startprijs 450 EUR
Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) 5029
Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Twee bronzen vogel figuren 5030
Twee bronzen vogel figuren

Resultaat:

110 EUR

Antieke Franse boudoir spiegel, 1880 5031
Antieke Franse boudoir spiegel, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Compositie A. Rodin figuur 5032
Compositie A. Rodin figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franklin Mint, Bronzen olifant 5033
Franklin Mint, Bronzen olifant

Resultaat:

80 EUR

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna 5034
Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 300 EUR
Antiek Frans figuur, 1900 5035
Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 60 EUR
Twee antieke Franse figuren 5036
Twee antieke Franse figuren
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek Frans figuur, 1900 5037
Antiek Frans figuur, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Amerikaans bronzen figuur 5038
Amerikaans bronzen figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5039
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Bronzen sculptuur 5040
Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR
Drie oude dieren figuren 5041
Drie oude dieren figuren
Startprijs 100 EUR
Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm. 5042
Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur 5043
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

90 EUR

Antiek bronzen figuur, 1900 5044
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR
Twee Franse bronzen figuren, 1880 5045
Twee Franse bronzen figuren, 1880
Startprijs 130 EUR
Madonna, H 41 cm. 5046
Madonna, H 41 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee religieuze houten figuren 5047
Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR