Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2022 Ater-Sales: LET OP: GESLOTEN 29 JULI -14 AUG.

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
389 Resultaten
Kavel: 1000

Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

Resultaat: 650 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man bij slapende vrouw in interieur. Licht erotisch. Oudere restauratie + bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1001

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs

Startprijs 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat: 10.000 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren

Startprijs 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat: 180 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam

Startprijs 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Resultaat: 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

Resultaat: 1.000 EUR

Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Albertus Verhoesen, Koeien in weide

Startprijs 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat


Kavel: 1009

Serie Salvador Dali tegels (6x)

Resultaat: 650 EUR

Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Jan Korthals, Stadsgracht

Resultaat: 300 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat: 650 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Wim Wander Kersten, Compositie I

Startprijs 500 EUR

Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs

Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1014

Niek van der Plas, Strandgezicht

Resultaat: 600 EUR

Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

A. van Porten, Hollandse haven

Resultaat: 200 EUR

Adrian van Porten. 19e Eeuw. Hollandse haven met figuren. Met goudkleurige ornamentlijst. Afmeting: H 32 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1016

Thomas Heesakkers, Stilleven

Startprijs 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

A.J. Zwart, Hollands heidegezicht

Resultaat: 230 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Henk Dekker, Hollands havengezicht

Startprijs 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Startprijs 1.200 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Ongesigneerd, Religieus

Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat: 750 EUR

Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Italiaans triptychon ikoon

Resultaat: 100 EUR

Italiaans neo renaissance triptychon ikoon naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Gelithografeerd. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Anton Karssen, Hollandse ijspret

Startprijs 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Fritz Diekmann, Figuratieve surrealistische voorstelling

Resultaat: 200 EUR

Fritz Diekmann '68. 1929 - 2017. Recklinghausen. Figuratieve surrealistische voorstelling. Süsse Träume. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling

Resultaat: 200 EUR

F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel

Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord

Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

Jan te Wierik, Abstracte compositie

Resultaat: 350 EUR

Jan te Wierik, 1988. 1954 - 2002. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen

Startprijs 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam

Startprijs 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005.Gezicht op IJ met in de verte het oostelijke havengebied van Amsterdam Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

P. Hofman, Stilleven

Resultaat: 300 EUR

Pieter Hofman. Circa 1900. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen

Startprijs 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1034

Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren

Startprijs 800 EUR

17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Af...


Kavel: 1035

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren

Startprijs 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

H. van Daalhoff, Stilleven

Resultaat: 350 EUR

Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht

Resultaat: 50 EUR

N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur

Startprijs 100 EUR

J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1040

A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw

Startprijs 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan

Startprijs 250 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1043

Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence

Resultaat: 450 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1044

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam

Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

Jan Korthals, Boeren interieur

Resultaat: 200 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen

Startprijs 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

John Bevort, Landschap met berkenbomen en fazanten

Resultaat: 200 EUR

Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met ballonverkoper

Startprijs 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht met ballonverkoper en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1049

Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen

Resultaat: 225 EUR

17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen

Startprijs 450 EUR

Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1051

Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc.

Startprijs 600 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

H. Sperling, Engelse Setter

Startprijs 200 EUR

H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1053

N. Bruynesteyn, Hollands stadsgezicht met markt en figuren

Startprijs 125 EUR

Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand

Resultaat: 450 EUR

Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1055

Jan Schaeffer, Hollands landschap

Startprijs 250 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin

Startprijs 250 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper

Startprijs 450 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1058

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 650 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren

Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1060

Theo Wolvecamp, Abstract

Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.


Kavel: 1061

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat: 225 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot

Startprijs 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1063

Thijs Buit, Landschap

Startprijs 150 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Startprijs 200 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1065

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif

Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

Joris Geurts, Abstract

Startprijs 100 EUR

Joris Geurts. '87. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 42 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

G. Langeweg, Landschap met kippen

Startprijs 200 EUR

Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij

Startprijs 150 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

L.J. Klein, Hollands wintergezicht

Resultaat: 190 EUR

L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1070

E. Scholz, Erotische dame

Startprijs 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel

Startprijs 80 EUR

M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1072

Romain Steppe, Riviergezicht met windmolen en brug

Resultaat: 70 EUR

Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 425 EUR

Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1074

A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen

Startprijs 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1075

A. Potgieter, Bloesembomen

Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1076

J. Franken, Boerderij met boer en boerin

Startprijs 150 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.


Kavel: 1077

J. Franken, Stilleven

Startprijs 250 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. 20e Eeuw. Stilleven met fruit in aardewerken schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1078

P. Verschuur, Paarden in stal

Resultaat: 100 EUR

P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1079

J.Tuymans, Bloemstilleven met mand

Resultaat: 80 EUR

J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1080

Ongesigneerd, Man met wijnglas

Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1081

Antieke ikoon

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

Antieke ikoon

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1083

Jacob van Rossum, Lezende elegante dame

Startprijs 450 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

Design commode (beschilderd)

Startprijs 300 EUR

Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1085

Han Houbolt? Liggend vrouwelijk naakt

Startprijs 60 EUR

Han Houbolt? België? Circa 1930 - 1950. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1086

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man

Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

K. van Leeuwen, Landschap

Startprijs 400 EUR

Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1088

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen

Startprijs 400 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

G. Craeyvanger, Figuren met paard in stal

Startprijs 200 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Figuren met paard in stal. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1090

J. de Jong? Watersnood

Resultaat: 300 EUR

J. de Jong? 19e Eeuw. Watersnood met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.


Kavel: 1091

Anthony Keizer, Heidegezicht

Startprijs 300 EUR

Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.


Kavel: 1092

Ron Meilof, Hollands landschap met koeien

Resultaat: 850 EUR

Ron Meilof. 1953 - 2016. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1093

Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant

Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

J. Doeser, Vaas met rozen

Startprijs 150 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1095

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven

Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.