Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse polychrome Fayence Albarello (apothekers)pot met annotatie 1763. Italië. Chip onderrand. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Eén voet gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met floraal/figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vaaslampen
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tulpenvaas, 1880
Resultaat: 950 EUR

Antieke Delftse tulpenvaas met landschap decor. Circa 1880. Gemerkt AK. Minimale glazuurschades. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met kasteel/jager/hert decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm.
Startprijs 180 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaaslamp
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Kleine 18e eeuwse Delftse stoof
Resultaat: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence stoof. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: 5 x 7 x 6 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 21 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Hectagonaal. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met dorp aan water decor. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

5-Delig Petrus Regout kaststel
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Set van twee vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Makkumer polychrome fayence vazen met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse kan, H 36 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Delftse Fayence kan met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Delftse flessenhouder
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.