Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.

Louis Seize hoekkast, 1780
Resultaat: 1.100 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.

Klein wortelnoten linnenkabinet
Startprijs 700 EUR

Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Franse buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse buffetkast van eikenhout. Henry Deux. Met snijwerk, volle zuilen en facet geslepen glas. Afmeting: 245 x 130 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.

Antieke vertico met opzet
Startprijs 400 EUR

Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.

Engelse secretaire met intarsia
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels secretaire van iepenhout met florale intarsia, volle zuilen en origineel bronzen beslag. Mooi binnenleven met veel lades + verborgen opbergruimte. Lichte fineerschade. Afmeting:...

18e Eeuws kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke commode, 1820
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Antieke 2-deurs spinde kast, 1800
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast, 1880
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.

Teakhouten scheepskist
Resultaat: 800 EUR

Grote 17e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met origineel bronzen beslag, banden en sluitwerk. Circa 1680. Afmeting: 62 x 152 x 62 cm. In zeer goede staat.

Naaitafel (acht-hoekig)
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, acht-hoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse empire chiffoniere
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.

Vitrinekast, 1800
Startprijs 1.400 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten secretaire
Startprijs 180 EUR

Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse boeren vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren vitrine-opzetkast. Zijkanten van glas. Twee-delig. Eén deur boven, twee deuren van onder. Afmeting: 225 x 106 x 38 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel, H 54 x B 52 cm.
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse houten neo renaissance spiegel naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 x B 52 cm. In goede staat.

Antiek eiken sideboard, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.

Theekastje, 1910
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.

Drie design stoelen
Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Tafel met intarsia
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse bijzettafel met floraal intarsia, bronzen kettingen en ornamenten. Afmeting: H 75 x Ø 40 cm. In goede staat.

Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 600 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.

Eettafel + 4 stoelen (mahonie)
Resultaat: 250 EUR

Hollandse empire mahoniehouten eettafel met vier stoelen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 52 x 50 cm. / 66 x 106 cm. In goede staat.

Pander fauteuil
Startprijs 100 EUR

Hollands Louis Seize Pander fauteuil met gobelin stoffering. 19e Eeuw. Kroon beschadigd, verder goed. Afmeting: 102 x 70 x 78 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Pander stoelen + tafel
Resultaat: 180 EUR

Twee Hollandse Pander Louis Seize armleun stoelen + tafel voor tête à tête. 19e Eeuw. Fijngestoken kwaliteit, met gobelin stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 53 cm. / 73 x 91 x 65 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Hollands kabinet
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands barok kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede staat .

Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.

Kabinet (mahonie)
Startprijs 800 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.

Franse wandconsole-tafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse notenhout gestoken wandconsole-tafel met marmeren blad. Louis Quinze stijl. Afmeting: 84 x 66 x 44 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers, 1800
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.

18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.

Kapitale empire kolomtafel, 1820
Resultaat: 325 EUR

Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.

Hollands secretaire
Resultaat: 140 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 48 cm. In goed staat.

Wortelnoten commode in Queeen Anne-stijl
Resultaat: 130 EUR

Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.

Hollandse boeren-glasvitrine
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.