Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Resultaat: 130 EUR

Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Mannelijk naakt
Resultaat: 4.500 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld door Georg Kemper, 1910
Startprijs 650 EUR

Antiek Duits bronzen beeld. Jongen met bok. Circa 1910. Door Georg Kemper, 1880 - 1948. Afmeting: 15 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen olifant naar Salvador Dali
Startprijs 3.250 EUR

Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 6.800 EUR

Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Maria met kind
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Emile Duhousset, Bronzen soldaat
Startprijs 375 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres
Startprijs 1.250 EUR

Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Massief bronzen adelaar op piedestal
Startprijs 580 EUR

Massief bronzen adelaar op bewerkte piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Massief bronzen beeld, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR

Massief bronzen figuur. 20e Eeuw. Moeder met kind. Ongesigneerd. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, IJsberen
Resultaat: 1.500 EUR

Bronzen beeld. IJsberen. Art Deco. Circa 1920. Ongesigneerd. Maker (?) Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën
Resultaat: 225 EUR

Antieke bronzen Anna ten Drieën. Sint - Annatrits. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Verliefde man en vrouw
Startprijs 2.500 EUR

Groot modern bronzen figuur. Verliefde man en vrouw. Monogram J.B.-5. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Antiek aardewerken everzwijn, 1930
Startprijs 100 EUR

Groot antiek aardewerken everzwijn. Art Deco. Zink-kleurig. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 58 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Baviaan
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR

Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Zware gietijzeren putti
Resultaat: 130 EUR

Grote zware gietijzeren putti. 18e - 19e Eeuw. Restauratie basement. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.