Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling vanaf donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
451 Resultaten
Kavel: 1000

Abraham Hulk, Hollands zeegezicht met vissersboten en vissers

Startprijs 4.000 EUR

Abraham Hulk. 1813 - 1897. Hollands zeegezicht met vissersboten en vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur

Startprijs 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren

Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Andy Warhol, Vlinder

Resultaat: 1.800 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...


Kavel: 1004

F. van Kregten, Koe bij bosrand

Resultaat: 700 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

G.F. van Schagen, Hollands riviergezicht

Startprijs 350 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen 1932. 1880 - 1968. Hollands riviergezicht met huizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

A. van Rappard, Hondje Möppe

Resultaat: 800 EUR

Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld

Startprijs 450 EUR

Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Wetering de Rooy, Winters havengezicht

Resultaat: 450 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Holland. Winters havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Jan van der Kooi, Stilleven

Resultaat: 3.500 EUR

Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers

Startprijs 950 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

M. Wimmer, Havengezicht , Danzig in de winter

Resultaat: 500 EUR

Moritz Wimmer. Duitse School. 1920. Havengezicht, Danzig in de winter. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

W. Bos, Rotterdams havengezicht

Startprijs 400 EUR

Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Antieke emaille plaquette

Resultaat: 500 EUR

Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand

Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam

Resultaat: 600 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1016

Willem van Hasselt, Figuren in tuin

Resultaat: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

E. Koster, Landschap bij avond

Startprijs 650 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...


Kavel: 1018

M. Sander? Berglandschap met bergmeer

Startprijs 450 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

J. Akkersdijk Fecit, Figuren bij haard

Startprijs 500 EUR

J. Akkersdijk Fecit. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41,5 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Jacoba. W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten

Resultaat: 180 EUR

Jacoba Willem Gruyter. 1856 - 1908. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.

Startprijs 800 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Startprijs 1.250 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

P. Bouter, Hollands landschap

Startprijs 500 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Hollands landschap met koeien en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

J.A.B. Stroebel, Interieur met figuren en gejaagd wild

Resultaat: 400 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

Ludwig, Chinees porseleinen beeld met bloemen

Startprijs 250 EUR

Ludwig. Duitse School. Mogelijk Katie Ludwig Kunz. 1852 - . Chinees porseleinen beeld met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

Lucebert, Djins

Resultaat: 550 EUR

Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Lucebert, Nachtvlinders

Startprijs 200 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren

Startprijs 1.250 EUR

F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1029

Ger Meinema, Opwinding in de slaapkamer

Startprijs 500 EUR

Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe

Resultaat: 700 EUR

Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp

Resultaat: 180 EUR

Johan Miedema. 1870 - 1952. Hollands melkmeisje bij zonnig dorp. Olieverf op tegel. Afmeting: H 44 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

A.M. Geijp, Landschap met vissers

Resultaat: 100 EUR

A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1033

Reekers, Bloemstilleven met insecten

Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1034

Eduard Wuger, Bloemstilleven

Startprijs 1.500 EUR

Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 1035

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Willem van der Worp, Bosgezicht

Resultaat: 275 EUR

Willem van der Worp. 1803 - 1878. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Pierre Comba, Mediterraans landschap

Startprijs 350 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Pierre Comba, Infanteristen langs de kust

Startprijs 500 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

Pierre Comba, Infanteristen bij bergdorp

Startprijs 500 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen bij bergdorp. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1040

Onduidelijk, Religieus

Resultaat: 600 EUR

Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1041

A. Gignac. Zeegezicht

Resultaat: 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Wim Izaks, Expressionistisch landschap

Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Wim Izaks, Expressionistisch landschap

Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1044

Jerre Hakse, Landschap Portugal

Startprijs 350 EUR

Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.


Kavel: 1045

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap

Startprijs 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap

Resultaat: 200 EUR

Marjolijn van den Assem, 1997. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw

Resultaat: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Jacobus Cossaar, Portret Nanny Cossaar

Startprijs 300 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Portret Nanny Cossaar. Pastel op papier. Scheurtje in onderhoek. Afmeting: H 75 x B 53 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1049

J. Doeser, Impressionistisch landschap

Resultaat: 190 EUR

Jacobus Doeser, 1939. 1884 - 1970. Groot impressionistisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

R. Jobjent, Plasgezicht met opvliegende eenden

Startprijs 250 EUR

Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1051

van Assendelft, Melkende boerin

Startprijs 250 EUR

Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

Hans Habraken, Stilleven

Resultaat: 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met emaille en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1053

Victor Carabain, Grachtgezicht Alkmaar

Resultaat: 425 EUR

Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.


Kavel: 1055

E. Mever, Vrouw in landschap met Amor

Startprijs 350 EUR

E. Mever. Circa 1900. Vrouw in landschap met Amor. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven

Startprijs 2.000 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

Onduid. gesig., Wintergezicht

Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1058

Willem van der Nat, Poldergezicht

Resultaat: 600 EUR

Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap

Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.


Kavel: 1060

Franse School, Herenportret

Startprijs 250 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Herenportret. Verso E. Grillow. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1061

J. van Heel, Pierrot

Startprijs 300 EUR

Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Pierrot. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

Emma Hönig Vestator, Dame met putti

Startprijs 450 EUR

Emma Hönig Vestator, 1947. 20e Eeuw. Dame met putti. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1063

Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin

Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

J. v.d. Kerkhove, Kreupele muzikant met instrumenten en vrouw

Startprijs 1.000 EUR

J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1065

Henk Dekker, Winters havengezicht

Resultaat: 550 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters havengezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

Resultaat: 100 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Ruud Weenink, Pimpelmezen

Resultaat: 200 EUR

Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

Evert Moll, Bloemstilleven

Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen

Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1070

Reint Withaar, Bosven met eenden

Resultaat: 200 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

B. te Gempt, Spelende hond

Resultaat: 350 EUR

Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1072

Alexandre, Figuren in tuin

Startprijs 350 EUR

Alexandre. 20e Eeuw. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Cornelisz, Stilleven met Roemer en brood

Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1074

Cornelisz, Romantisch wintergezicht

Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1075

Cornelisz, Stilleven Roemer bij kaarslicht

Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1076

Ch. Manshande, Schepen op volle zee

Resultaat: 160 EUR

Ch. Manshande. 20e Eeuw. 17e - 18e Eeuwse schepen op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1077

Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht

Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht. 20e Eeuw. Met mooie lijst! Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1078

J. Vrolijk, Urker platbodem op volle zee

Resultaat: 225 EUR

J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1079

Ongesigneerd, Meisje met hoed

Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 16 cm. In goede staat.


Kavel: 1080

Andy Warhol, Campbells Soup II

Resultaat: 1.200 EUR

10x Ontwerp Andy Warhol. Campbells Soup II. 10x Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1081

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk

Startprijs 200 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1082

Willy Fleur, Bloemstilleven

Resultaat: 500 EUR

Willy Fleur, 1933. 1888 - 1967. Bloemstilleven met aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1083

Lita van Engelenhoven, Stilleven

Startprijs 250 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Stilleven met koffiepot. Olieverf op papier. Afmeting: H 72 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

Lita van Engelenhoven, Tafel met fruit

Resultaat: 400 EUR

Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1085

Piet Schoenmakers, Abstract

Resultaat: 250 EUR

Piet Schoenmakers. 1919 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1086

Elize Caus?, Riviergezicht met knotwilgen

Resultaat: 60 EUR

Elize Caus? Circa 1930. Riviergezicht met knotwilgen, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

Guillaume Corneille, Kat met duiven

Resultaat: 350 EUR

Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1088

Thomas Heesakkers, Stilleven

Startprijs 225 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht

Startprijs 400 EUR

Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1090

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Startprijs 200 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1091

H. Hess, Bloem stilleven

Startprijs 150 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Bloemstilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1092

Hans Habraken, Stilleven

Resultaat: 160 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1093

H. Hess, Wintergezicht met knotwilgen

Resultaat: 180 EUR

Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

H. Poeder, Hollands landschap met koe bij schuur

Resultaat: 140 EUR

H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1095

J.R. Gelibert, Wandelaar op zandpad

Startprijs 400 EUR

J.R. Gelibert. 1887. Wandelaar op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.