Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling vanaf donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
451 Resultaten
Kavel: 1024

J.A.B. Stroebel, Interieur met figuren en gejaagd wild

Resultaat: 400 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

Ludwig, Chinees porseleinen beeld met bloemen

Startprijs 250 EUR

Ludwig. Duitse School. Mogelijk Katie Ludwig Kunz. 1852 - . Chinees porseleinen beeld met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

Lucebert, Djins

Resultaat: 550 EUR

Lucebert 12.111.71. 1924 - 1994. Titel: Djins. Fantasie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Lucebert, Nachtvlinders

Startprijs 200 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren

Startprijs 1.250 EUR

F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1029

Ger Meinema, Opwinding in de slaapkamer

Startprijs 500 EUR

Ger Meinema. 193 9 -. Opwinding in de slaapkamer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 92 x B 68 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe

Resultaat: 700 EUR

Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp

Resultaat: 180 EUR

Johan Miedema. 1870 - 1952. Hollands melkmeisje bij zonnig dorp. Olieverf op tegel. Afmeting: H 44 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

A.M. Geijp, Landschap met vissers

Resultaat: 100 EUR

A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1033

Reekers, Bloemstilleven met insecten

Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1034

Eduard Wuger, Bloemstilleven

Startprijs 1.500 EUR

Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 1035

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Willem van der Worp, Bosgezicht

Resultaat: 275 EUR

Willem van der Worp. 1803 - 1878. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Pierre Comba, Mediterraans landschap

Startprijs 350 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Pierre Comba, Infanteristen langs de kust

Startprijs 500 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

Pierre Comba, Infanteristen bij bergdorp

Startprijs 500 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen bij bergdorp. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1040

Onduidelijk, Religieus

Resultaat: 600 EUR

Groot religieus schilderij met voorstelling van kruisiging. 19e Eeuw. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 102 x B 76 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1041

A. Gignac. Zeegezicht

Resultaat: 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

Wim Izaks, Expressionistisch landschap

Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Wim Izaks, Expressionistisch landschap

Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, 1988. 1950 - 1989. Expressionistisch landschap met vogel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1044

Jerre Hakse, Landschap Portugal

Startprijs 350 EUR

Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.


Kavel: 1045

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap

Startprijs 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap

Resultaat: 200 EUR

Marjolijn van den Assem, 1997. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

Paul ten Hoopen, Interieur met vrouw

Resultaat: 350 EUR

Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.