Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-  

Veiling vanaf donderdag 6 januari 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
451 Resultaten
Kavel: 1213

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade

Startprijs 25 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1432

Wouter K.?, Verso Biesbosch

Startprijs 30 EUR

Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1433

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen

Startprijs 30 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1424

R. Bertrand?, Rotterdam plan C

Startprijs 35 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1425

Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap

Startprijs 35 EUR

Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1237

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1405

Onduid. gesign., Herderin met schapen

Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1238

Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.


Kavel: 1250

F. Cano, Landschap met huis

Startprijs 50 EUR

F. Cano. 20e Eeuw. Landschap met huis en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1290

A. Mertens, Hollands stadsgezicht

Startprijs 50 EUR

A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1303

Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water

Startprijs 50 EUR

Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1320

Ongesigneerd, Man drinkt uit ballonfles

Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Man drinkt uit ballonfles. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 1336

Theo Kuipers, Expressionistisch

Startprijs 50 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1370

J. Moerman, Stilleven met violen

Startprijs 50 EUR

J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1382

Willy B., Vaas met bloemen

Startprijs 50 EUR

Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1383

Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard

Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1392

Willy Kroes, Vaas met chrysanten

Startprijs 50 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1186

Onduid. gesig., Voluptueuze dame

Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1249

Onduid. gesig., Stilleven

Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.


Kavel: 1295

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht

Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1304

Monogram J.H., Wintergezicht

Startprijs 60 EUR

Monogram J.H. Wintergezicht met kerk en boeren huizen. 20e Eeuw. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1305

Ongesigneerd, Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde

Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1313

Twee handingekleurde gravures

Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1319

Ongesigneerd, Jachtvoorstelling

Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Jachtvoorstelling. Diverse jagers met geschoten wild. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 58 cm. In goede staat.