Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij
Startprijs 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Satsuma figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vier delen Chinees, Kantonees porselein met floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie borden, waarvan één goed, twee met chips + haarlijn. En één vaas, goed. Afmeting: 21 - 23 cm. In redeli...

Twee Chinese vazen met brons, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bronzen voet. Eén haarlijn bij bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese deksels
Resultaat: 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.