Twee 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen rolwagen-vaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met rood/groen verlopen glazuur, op houtgestoken console. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met rode draak, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Bodemmerk. Eén chip bij kleinere vaas. Afmeting: H 20 - 29,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Groot zwaar Chinees bronzen boeddha figuur + console. Ming-stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Yung Cheng kop en schotel. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen draken kommen met vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips + kleine haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met Kang Xi bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Stel zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen op bronzen voet. Met floraal/goud/kostbaarheden en vogels in bloesemtak decor. Afmeting: H 30,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lamp met messing montuur en paradijsvogel decor. deksel is gerestaureerd Afmeting: H 74 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip onderrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 25 cm. In goede staat.