Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Franse dekseldozen
Startprijs 30 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2 Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 40 cm.
Startprijs 35 EUR

Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee delen Duits aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Porseleinen honden
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Twee Engelse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot divers porselein (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Vier antieke schotels
Startprijs 40 EUR

Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.

Twee antieke Engelse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot porselein, divers
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Duits porselein. (1) Hutschenreuther schaal, Hohenberg Bavaria, circa 1920. (2) Drie Hutschenreuther wandschotels, circa 1980. (3) Eén KPM bord, circa 1900. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede s...

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...

Rozenburg vaas, H 13 cm.
Startprijs 45 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Grote schaal Ø 38 cm.
Startprijs 50 EUR

Grote aardewerken schaal met afbeelding van Hollands galjoen. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 10 x Ø 38 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie delen gesigneerd Hollands keramiek. Geglazuurd. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Diverse beelden (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...

Vier delen Hollands plateel
Startprijs 50 EUR

Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...

Drie delen Duits aardewerk
Startprijs 50 EUR

Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Startprijs 50 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Porseleinen pronk/fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke theekannen
Startprijs 50 EUR

Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.