Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tazza op zilveren voet
Resultaat: 60 EUR

Tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen geslepen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1890. ø24x17cm. Minimale chips...

Zilveren doos
Startprijs 100 EUR

Zilveren doos, 925/000. Rechthoekige doos met scharnierend deksel voorzien van een houten interieur. 11,5x9x5cm. MT.: Richard Comyns, London, jl.: q:1931. Wat kleine deukjes verder in goede staat.

IJs-glazen coupe met zilver
Startprijs 40 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Drie zilveren strooilepels
Startprijs 120 EUR

Drie zilveren strooilepels, 833/000, met opengewerkte bak. Twee met een gecontourneerde rechthoekige bak en een bewerkte steel. En één met een schuitvormige bak met geschulpte rand en een getrembleerd...

Odeurflacon met gouden dop
Resultaat: 140 EUR

Odeurflacon met geelgouden kraag en dop, 585/000. Chinees porseleinen flesje met grote geelgouden kraag en dop voorzien van een getrembleerde bewerking. Met binnenstop. 9,5cm. Iets uit model, verder i...

3 Odeurflacons met zilver
Resultaat: 130 EUR

Drie kristallen odeurflacons met zilver. Twee cilindervormige flacons met slijpwerk. één voorzien van van zilveren kraag en dop met gepointileerd decor en een binnenstop, één met zilveren schroefdop. ...

Odeurflacon met gouden dop in foedraal
Resultaat: 225 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000, in foedraal. Flacon versierd met sterrenslijpwerk voorzien van een rechthoekig gecontourneerde kraag en dop versierd met floraal graveerwerk. Iets gedeu...

2 Odeurflacons Boheems met zilver
Resultaat: 140 EUR

Twee kristallen odeurflacons van Boheems glas voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. 2 Gecontourneerde flacons met voorstellingen voorzien van zilveren kraag en dop, bij één voorzien van graveer...

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782

Paar zilveren schoengespen
Resultaat: 120 EUR

Paar zilveren schoengespen, 833/000, versierd met muntjes en floraal decor. 8,5x5,5cm. totaal ca 50 gram. MT.: J.C. van der Ree, Schoonhoven. 1907-1926. In goede staat

Zwavelstokpot met zilver
Startprijs 100 EUR

Porseleinen zwavelstokkenpotje met schildering van een jonkvrouw en een jonkheer, voorzien van een zilveren deksel en hengsel, geplaatst op 3 zilveren klauwpoten, 833/000. Rand deksel beschadigd. ø8x1...

Zilveren opdienlepel
Startprijs 100 EUR

Grote zilveren soepsleef, 800/000, met een ronde bak en een steel uitlopend in een punt. Voorzien van monogramgravure: PDB. 37 cm. ca 203 gram. Nette restauratie aan de bak. In goede staat

Twee zilveren doosjes
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren doosjes, 925/000, een ovaal model met scharnierend deksel en een versiering met bloemen, 4,5x3,5x2cm, en een rechthoekig doosje met vergulde binnenkant en scharnierend deksel, langs de z...

Drie delen zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redelijk goede staat. 8-12cm.

Acht zilveren borstels
Startprijs 500 EUR

Acht zilveren borstels, 833/000, 7 ovale modellen en een rechthoekig model voorzien een bewerkte rand en diverse decoraties in het midden. 10-14cm. In redelijk goede staat.

Negen zilveren borstels
Startprijs 550 EUR

Lot met negen zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een bewerkte rand met daarbinnen een voorstelling met figuren. 10-12 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 480 EUR

Bijzonder fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met floraal zaagwerk van pauwen. Voorzien van parelrand, greepjes in de vorm van strikjes en geplaatst op 4 klauwpoten. 35x23x1...

13 Messen met zilver
Startprijs 100 EUR

Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...

6 Zilveren vorken en 6 zilveren lepels
Resultaat: 350 EUR

Lot met zes zilveren vorken en zes lepels, 833/000, model Haags Lofje. Voorzien van monogramgravure: GWvG. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. jl.q:1875. Totaal 830 gram. In cassette. 21 cm. In goede s...

6 Zilveren vorken en 6 zilveren lepels
Resultaat: 200 EUR

Lot met zilveren vorken en lepels, 833/000 model Hollands glad, 21 cm. totaal ca 569 gram. Tanden van de vorken wat afgesleten, verder in goede staat

Stel zilveren ei-lepels
Startprijs 90 EUR

Stel fraaie ei-lepels, 833/000, met parelrand. 17 cm. totaal ca 93 gram. MT.: A.F.van Wijk, Amsterdam, 1880.

Twee delen kristal met zilver
Startprijs 60 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, met een vaas voorzien van divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø10x30cm. En een bonboniere met golvende geslepen rand en draadgl...

Zilveren lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. In redelijke staat

Zilveren mergboor
Startprijs 70 EUR

Zilveren mergboor, 833/000, glad model. 21 cm. ca 24 gram. jl.:P:1824.

Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een echtpaar op een dubbel getorste steel. Voorzien van vage gravure op de achterzijde van de bak. rond 1824. 19 cm. ca 35 gram. In goede staat

12 Zilveren vleespinnen
Startprijs 90 EUR

Twaalf zilveren vleespriemen, 900/000. Deels getorst. Met afbeeldingen van 3x haan, 3x varken, 3x geit, 3x rund. Onbekende merken. Gewicht: circa 122 gram. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Kristallen koekjespot met zilver
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...

Leren portemonnee met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Klein leren portemonneetje met geelgouden sluiting, 585/000, verfraaid met graveerwerk. Gevuld met 4 oude Nederlandse muntjes. 50x77mm. In goede staat.

Bijbel met zilver
Startprijs 70 EUR

Bijbel met bruin lederen omslag voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. Kanonieke boeken des Ouden en Nieuwen testaments. Leeuwarden, A. Jongbloed. 10x16x7,5cm. In goede staat

Drie bijbels
Resultaat: 80 EUR

Lot met drie bijbels met o.a. het nieuwe testament. Twee bijbels zijn voorzien van een geelgouden slot. 585/000, uitgewerkt en versierd met graveerwerk. Bij de kleine bijbel is het slot tevens versier...

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 150 EUR

Bijbel met zilverwerk, 833/000, het nieuwe testament, met leren omslag voorzien van een zilveren rand en slot. 13x9x5cm. In goede staat

Statenbijbel met zilverwerk
Startprijs 650 EUR

Statenbijbel met zilverwerk, 833/000. Met oude en nieuwe testament, 1790, met leren kaft. De bijbel is versierd met zilveren hoekstukken en een dubbel zilveren slot allen met voorstellingen met figure...

Antieke bijbel met zilverwerk
Startprijs 900 EUR

Antieke bijbel met zilverwerk, 833/000, met het oude en nieuwe testament, versierd met zilveren gezaagde hoekstukken en element met draagogen en ketting. De bijbel is voorzien een dubbel gecontourneer...

Antieke statenbijbel met zilverwerk
Startprijs 650 EUR

Antieke statenbijbel met zilver, 833/000, met oud en nieuw testament. Voorzien van dubbele sloten, hoekstukken en draaghaken met allegorische voorstelling en voorzien van een (oud) jasseronketting. 15...

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 275 EUR

Zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Cilindervormig gezaagd model voorzien van guirlandes met medaillons met portret. 9x6x9cm. Voorzien van driehoekige bodem, ter versteviging. In...

Zilveren kandelaar
Startprijs 120 EUR

Zilveren kandelaar met gedraaide verzwaarde voet, 835/000. Gemerkt + inscriptie, onder andere: 'Pampus'. Mt.. Jakob Grimminger, Schäbisch Gmund. Afmeting: 11 x 7,5 cm. In goede staat.

Antieke zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met Haags lofje. Met initialen: I.M. 20,5 cm. ca 61 gram. MT.: Willen Jan Keer, 's Gravenhage ca 1770.

Antieke zilveren lepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.

Zilveren pepermuntdoos
Startprijs 50 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, rond model met een deksel voorzien van gegraveerde randen en de onderzijde voorzien van lijnbewerking. MT.: C.v.Dam Kooijman, Schoonhoven, 1837-1862. ø 45 mm. ca 20 gr...

Zilveren oorijzer met mutsen
Resultaat: 220 EUR

Zilveren Fries oorijzer, 833/000, voorzien van boeken met bloemelement en parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:t:1878. ca 70 gram. Met bijbehorende mutsen. In goede staat

2 Lodereinflessen en gesp
Resultaat: 80 EUR

Zilveren gesp en 2 lodereinflesjes. Zilveren gesp versierd met knoppen en filigrain, 9x8cm, een kristallen lodereinflesje met slijpwerk voorzien van een zilveren voet, hals en kraag en dop met binnens...

Antieke zilveren vork
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren vork, steelaanzet met dubbel lof, steel met rond model en kam. Inscriptie A. MT.: Fokke Lieuwma, Harlingen, 1795-1807. ca 51 gram 19 cm.

Zilveren bruidegomspijp
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een zeilschip en voorzien van houten pijp. Diverse deukjes. In redelijke staat

Olie- en azijnstel met zilver
Startprijs 450 EUR

Fraaie kristallen olie- en azijnset, geplaatst in een zilveren houder, 833/000, versierd met raster zaagwerk, guirlandes en putti. De houder staat op 4 bolpootjes. En heeft 2 vakjes voor specerijen. ...

Zilveren schaal met glazen inzet
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met peervormige bak voorzien van een rattestaart. Een acoladevormige steel. Vermoedelijk Dordrecht jl.:G:1761. 20 cm. ca 60 gram. In goede staat

Drie delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...

Statenbijbel met zilverwerk, 1883
Startprijs 320 EUR

Statenbijbel met zilver, 833/000. Statenbijbel met oude en nieuwe testament, met bewerkte lederen kaft voorzien van zilveren rand, hoekstukken, elementen en 2 sloten. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:...

Zilveren dienblad
Startprijs 200 EUR

Zilveren tableau, 800, rond gecontourneerd model voorzien van geribde rand. MT.: Emil Weitz, ø24x1cm. ca 385 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, voorzien van restauratie, roomlepel, een bonbontang, een taartschep en een petitfour schep met zilveren heft. Diverse gehaltes. In goede staat

Zilveren rammelaar
Resultaat: 80 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000, met fluit. Met parasolvormig element met onedele belletjes. De hele rammelaar is voorzien van biedermeier graveerwerk. Aan de onderzijde van de rammelaar zit een grav...

Paar zilveren kuitgespen
Startprijs 60 EUR

Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat

Paar zilveren kuitgespen
Resultaat: 80 EUR

Paar zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met bloemenapplique. MT.: Gebr. Roelfsema, Winsum. 4x3cm. totaal ca 20,6 gram. In goede staat

Lot zilver
Startprijs 50 EUR

Lot zilver, 833/000, met een theezeef met ronde rand en een steel met het wapen van Nederland, 11cm, een tuitzeef met een gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk, ø 5cm, op een krist...

Lot zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver met een cilindervormige naaldenkoker versierd met gepointilleerd decor, 13 cm, een zilver vergulde pen/potlood. voorzien van monogramgravure: F.R., 8,5cm en een horlogeketting met niëllo li...

Karaf met zilver
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkant voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar...

Zilveren strooibus
Resultaat: 70 EUR

Zilveren achtkantige strooibus, 835/000, met fraaie ajour-gezaagde dop. Afmeting: 19 cm. ca. 147 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Paar zilveren schoengespen
Resultaat: 160 EUR

Paar zilveren schoengespen, 925/000, ovaal model met fraai gezaagd floraal decor. MT.: Cornelius Desormeaux Saunders & James Francis Hollings -Frank- Shepherd, Birmingham, jl.: Z: 1899. 5x4cm. ca 16,7...

Cassette met div. zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

Cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000, voorzien van 12 koffielepels een suikerschep en een kandijschep, voorzien van een deels getorste steel met bewerkte knop. MT.: R.Kijlstra, Leeuwarden, 189...

Twee zilveren miniaturen, suikertafeltje
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren miniatuur suikertafeltjes, één voorzien van een ovaal gedreven blad en 3 gekrulde potjes en een tafeltje voorzien van een ovaal gecontourneerd gegraveerd blad met 3 knoppoten. 8x6x4,5cm ...

Friese zilveren suikerschep
Resultaat: 30 EUR

Zilveren suikerschep, 833/000, Fries, met gegraveerde bak en getorste steel met bijzondere graveringen in het heft. MT.: C.J.Brunings, Joure. Ca. 1860. 12,5cm. Ca. 10 gram. In redelijk goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 50 EUR

Fraaie zilveren kandelaar. 835/000. Voet ø 6 cm. Hoogte 11,5 cm. In goede staat.

Djokja zilveren onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat

Zilveren handspiegel
Startprijs 70 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Lot zilver, puntfilet 6x
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom
Startprijs 140 EUR

Zilveren roomkom, 925/00, rond model geplaatst op een ronde voet versierd met floraal decor met cartouchen uit voluten. MT.: Fenton bros Ltd, Sheffield, jl.:l:1903. ca 210 gram. ø 15x9,5cm. In zeer go...

Zilveren gebaksschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren schep, 800/000, met benen greep. Gecontourneerde schep voorzien van gravure met reiger. Voorzien van een gravure aan de achterzijde: SR.BR.PR. R.R. M.R. 8 octobr 1887.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk op het scharnierende deksel in floraal en kruldecor. Voorzien van ribrand en een onderzijde met lijnendecor. MT.: H.G.Kamminga, Leeuward...

Antieke schaar met zilver, ketting & rokhaak
Startprijs 140 EUR

Antieke schaar met zilver, 833/000. Antieke schaar voorzien van zilveren grepen met papagaaien, bevestigd aan een jasseronketting met een opengewerkte gecontourneerde rokhaak. Totale lengte 58 cm. Eén...

Zilveren tafelbel
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat

Kristallen tafelbel met zilver
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...

Zilveren gembercouvert
Startprijs 60 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig, met een getorste steel en een floraal opengewerkte element. 17 cm. ca 63 gram. In goede staat

Inktpot en pen met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen inktpot op koperen voet met rond zwart houten basement voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000, versierd met floraal graveerwerk en bekroond met een liggende hond. MT.: Onduidelijk...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ajourgezaagd op ovale ringvoet met parelrand en florale grepen. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.: N:1973 ca 83 gram, 16x11x7cm. In goede staat

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Antiek reismes met zilver en barnsteen, 18e eeuw, geplaatst in een bijzondere schede met sagrijnenleer en zilveren biezen. 18 cm. Heft van het mes wat beschadigd, verder in goede staat

Zilveren beurs
Resultaat: 80 EUR

Zilveren beursje, 925/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier gravure met cartouche. Het beursje is voorzien van een ketting met hangoog en heeft een lederen vakverdeling aan de binnenz...

Zilveren soepsleef
Resultaat: 90 EUR

Grote zilveren soepsleef, 833/000, met en rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: Martinus Cranen, Breda. jl.:IJ: 1833. lengte 30 cm. ca 145 gram. In goede staat

2 Zilveren serveerdelen
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren serveerdelen, 833/000, 2 opdienscheppen waarvan één vork met gecontourneerde gezaagde bak en een lepel met een peervormige bak met omgeslagen rand voorzien van graveerwerk. De gecontourn...

Zilveren bestekdelen, 6x
Resultaat: 90 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met een grote cakevork, art deco, met fraai gezaagd patroon, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: X:1932, 20 cm, 2 jamlepels, één met fruitdecor en één met ...

Zilveren mandje met ramskoppen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren mandje, 833/000, schuitvormig model voorzien van guirlandes, ovaal zaagwerk, parelbewerking en ramskoppen. Geplaatst op 4 poten en met hengsel. 13x10x13cm. ca 115 gram. Bodemplaat later in ma...

Couvert met zilver
Startprijs 50 EUR

Voorsnijcouvert met zilveren heften. BWG. Grote vleesvork en mes voorzien van een zilveren geontourneerd heft. 27-31cm. In goede staat

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 220 EUR

Kralenbeurs voorzien van zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Kralentas met een gecontourneerde beugel versierd met guirlandes, graveerwerk en opgesoldeerde bokalen. MT.: Ludwig, Utrecht, jl.: K:1819....

Lot zilveren lepels + schaal
Resultaat: 80 EUR

Groot lot zilver met een porseleinen schaal voorzien van een zilveren beugel met floraal graveerwerk, ø15x13cm. met 2x 6 borrellepels, een set met 6 theelepels en een suikerlepel, 5 theelepels, 4 suik...

Zilveren gedenklepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren gedenklepel, 833/000, voorzien van een peervormige bak met een dubbel getorste steel bekroond met een vogel. 20 cm. MT.: Onduidelijk, jl.:Y:1858. Totaal ca 42 gram. Bak iets uit model verder ...

2 Sigarenkokers met zilver
Startprijs 120 EUR

Twee leren sigarenkokers voorzien van zilveren rand sluiting en appliqueen, 833/000, Eén koker is voorzien van gravure: C.K. 14x6x2cm. In redelijk goede staat.

Zilveren reukbol
Startprijs 80 EUR

Zilveren reukbol, BWG, fraai gezaagd en voorzien van bloem en vogelpatronen. De bol is voorzien van een ketting en haak. ø 53mm. ca 74 gram.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 140 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, voorzien van een ronde gezaagde bak met floraal decor en figuren. De gekrulde steel is voorzien van een gezaagd element met puttohoofd en bekroond met een vogel. jl.:...

2 Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.

Zilveren couvert
Resultaat: 65 EUR

Zilveren couvert, 833/000, met parelrand. Vork MT: J.M. van Kempen, Voorschoten jl: D 1913 en lepel MT: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl: W 1931. ca. 125 gram. Lengte 20 cm. In goede staat

Zilveren fluitje in de vorm van een draak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren fluitje, BWG, in de vorm van een draak versierd met cantille bewerking en een onyx. 9 cm. ca 6,2 gram. In goede staat

Zilveren druivenschaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren druivenschaar, 833/000, versierd met floraal decor met druivenranken. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. ca 47,4 gram. 12 cm. In goede staat

Zilveren kolomkandelaar
Startprijs 45 EUR

Sterling zilveren kolomkandelaar met ronde gevulde voet en zeskantige stam. 925/000. Bedeukt. Afmeting: 25,5 x ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Schildpad brillenkoker met goud
Resultaat: 250 EUR

Fraaie brillenkoker uit schildpad versierd met een geelgouden applique, 585/000, voorzien van haarwerk. De brillenkoker heeft een barst en is voorzien van een kleine beschadiging aan de achterzijde. 1...

Paar zilveren broekstukken
Startprijs 150 EUR

Paar grote zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een getorste rand met een afbeelding van een ruiter te paard. ø 85 mm. ca 85 gram. In goede staat.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.