IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Antiek Schwarzwalder houtgesneden tafelstuk met kopergeslagen schaal en benen geweren. Gemaakt voor de Nederlandse markt. 1898 -1923 Oranje en Nederland Hou en Trouw. Afmeting: In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Collier met 4 rijen fijne barokparels, ø 5mm. in het midden versierd met een geelgouden element, 916/000, in florale vorm bezet met een rond gefacetteerde amethist en diverse zirconia's en similies. b...
Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel, aan de voorzijde versierd met emaille inleg. 20x23mm, inclusief oog. ca 2,2 gram. In goede staat
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Zilveren choker en oorhangers, 925/000, fijn slangcollier met een sierlijk floraal element versierd met blauwe steen en opaal, 47 cm, met bijpassende zilveren oorhangers met opaal. 33mm. ca 15 gram. I...
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. De parels z...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een spiegelchaton bezet met een roosgeslepen peervormige diamant, 6x4mm. ø 58 ca 2,1 gram. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.