Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden, waarvan één met bodemmerk. Beide hebben haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x dekselpot met floraal decor. 1x kopje met geisha/tekst decor, Familie Rose, 1x zalfpot, Familie Rose. Eén minimale chip. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Houtsnede
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.

Groot Imari bord Ø 46 cm.
Resultaat: 60 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose koppen
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas van bamboe
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Chinese penselenvaas van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Lot divers, Japan (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Borduurwerk in lijst, ca. 1858
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.