Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren visschep
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren visschep, 833/000, model Haags lofje, met een prachtige opengewerkt blad in de vorm van een vis. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht, jl.: D:1913. 29 cm. ca. 136 gram. In zeer goede s...

Zilveren specerijen set
Resultaat: 1.000 EUR

Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...

Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...

Schildpad brillenkoker met goud
Resultaat: 250 EUR

Fraaie brillenkoker uit schildpad versierd met een geelgouden applique, 585/000, voorzien van haarwerk. De brillenkoker heeft een barst en is voorzien van een kleine beschadiging aan de achterzijde. 1...

6 Zilveren lepels en 6 vorken
Resultaat: 275 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met 6 dessertlepels en 6 dessertvorken, model Haags lofje. Voorzien van gravure aan de achterzijde: S.B.. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:B:1936. 18 cm. Totaal ca 48...

Zilveren boulloir
Resultaat: 600 EUR

Prachtige zilveren boullior, 925/000, ovaal gecontourneerde kan met een gekrulde greep met hout en een scharnierend deksel voorzien van houten knop. De kan kan vastgemaakt worden op het bijbehorende c...

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gezaagd model geplaatst op een ovale voet met parelrand. Voorzien van beugel met ribdecor. MT.: William Hutton & Sons Ltd, Birmingham, jl.:C:1927. 12x10x11cm. ca 67...

Cassette met zilveren eierset
Resultaat: 120 EUR

Cassette met zilveren eierset, 925/000, bestaande uit een eierdop, een eierlepel en een servetband. MT.: Thomas Bradbury & sons, Sheffield, jl.: f:1923. Totaal ca 62 gram. In goede staat

Zilveren cabaret schaal
Resultaat: 190 EUR

Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 425 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat

Lot zilver, puntfilet 6x
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.

Zilveren viscouvert 6 persoons
Resultaat: 325 EUR

Zilveren viscouvert, 833/000, met 6 messen en 6 vorken. Model Puntfilet. MT.: Fa Gebr. Baardwijk, Nieuwpoort. jl.:I:1943. 18-21cm. Totaal ca 607 gram. In goede staat

Zilveren slatang
Resultaat: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonschaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van biedermeier bewerking. Amsterdam, jl.:M:1947. 18x12x2,5cm. ca 97 gram. In goede staat

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 170 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen en ruitvormig decor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. 13x10x6cm. ca 78,9 gram. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: C:19...

Gouden potlood
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden potlood, 585/000, deels versierd met een guilloche bewerking. 12,5cm. Voorzien van stalen mechanisme. Brutogewicht: ca 25 gram. In goede staat

Odeurflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Flacon met goudrand
Resultaat: 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Twee schildpad-houders
Resultaat: 100 EUR

Schildpad sigarenkoker en koker met goud, 585/000. Sigarenkoker met schildpad en opgelegd gouden element voorzien van monogram gravure: G.J. v R RCS. en een kleine koker uit schildpad versierd met go...

Zilveren bowllepel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bowllepel, 833/000, met ronde bak voorzien van schenktuit en steel met Haags Lofje. MT.:J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:i:1918. 31 cm. ca. 89 gram. In goede staat

Lot zilveren lepeltjes & vorkjes
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren taartvorkjes en theelepels, 833/000, lot met 10 taartvorkjes model puntfilet, 12 cm, 6 theelepels versierd met een hamerslagdecor en een dubbele krullen, 10 cm, en 9 lepels in Empirestijl...

Zilveren bestekdelen, 6x
Resultaat: 90 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met een grote cakevork, art deco, met fraai gezaagd patroon, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: X:1932, 20 cm, 2 jamlepels, één met fruitdecor en één met ...

Djokja zilveren onderzetters
Resultaat: 100 EUR

Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, voorzien van restauratie, roomlepel, een bonbontang, een taartschep en een petitfour schep met zilveren heft. Diverse gehaltes. In goede staat