Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2021: After-Sales / Naverkoop

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
413 Resultaten
Kavel: 1000

H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 1.750 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Resultaat: 550 EUR

J.C. Klinkenberg. 1852 - 1924. Gracht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij

Resultaat: 650 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur

Resultaat: 350 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman. 1897 - 1987. Stadsgezicht met oldtimer en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur

Startprijs 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Sam Schellink, Drie lijsters in boom

Startprijs 300 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Blok van de Velden, Wilde bloemen

Resultaat: 900 EUR

Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

A.H. Koningh, Landschap met figuren

Startprijs 700 EUR

A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Resultaat: 600 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Andy Warhol, Vlinder

Startprijs 2.150 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...


Kavel: 1010

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij

Startprijs 2.000 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens

Startprijs 400 EUR

Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Resultaat: 500 EUR

T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1013

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 2.250 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug

Resultaat: 350 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Rotterdamse kade met Maasbrug en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Onduidelijk, Pastorale, vee-rustplaats

Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk. 18e Eeuw. Verso Karel du Jardin, Royal Institution Edingburgh. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. In re...


Kavel: 1016

J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat: 500 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat: 2.250 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Ongesigneerd, Jezus Christus aan het kruis

Startprijs 2.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Jezus Christus aan kruis in landschap. Met nature morte. Verso geparketteerd. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1019

M. Sander? Berglandschap met bergmeer

Startprijs 650 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Collectors item Guillaume Corneille 1986

Startprijs 800 EUR

Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografieën. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

A. de la Riviere, Rotterdams markt

Resultaat: 550 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder

Startprijs 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Rest signatuur, Meisje met bloemen

Resultaat: 110 EUR

Rest signatuur. Circa 1870. Meisje met bloemen in landschap. Olieverf op paneel. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 11 cm. In redelijke staat.