Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Toon Koster, Stadsgezicht met haven
Resultaat: 225 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Meisje met pop
Startprijs 200 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel
Startprijs 200 EUR

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand
Resultaat: 120 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dames portret
Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dames portret op paneel. Geparketteerd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.

Brolsma, Hollands riviergezicht
Startprijs 140 EUR

Brolsma. 1909 - 1990. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Cassiers, Winters stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 120 EUR

Henri Cassiers. 1858 - 1944. Amsterdams winters stadsgezicht. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Mankes, zilver wiandotte
Resultaat: 900 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.

Portret Jezus Christus
Resultaat: 140 EUR

Portret Jezus Christus. 19e Eeuw. Bedoekt + restauraties. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In redelijke staat.

Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen
Startprijs 150 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij
Startprijs 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Vroeg werk. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startprijs 350 EUR

Heinrich Stolle, 1937. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.

H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startprijs 400 EUR

Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger
Resultaat: 275 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Schaapsherder
Startprijs 200 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Startprijs 120 EUR

P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantische voorstelling
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Romantische voorstelling. Barok. Gouache op papier. Afmeting: Ø 7 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Riviergezicht met dorp, boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.T. Ham, Bloemstilleven
Startprijs 250 EUR

J.T. Ham. Delftse vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jongens portret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Jongens portret. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram P. v.d. H., Rustend paard
Startprijs 180 EUR

Monogram. P.v.d.H. Circa 1900. Rustend paard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret van geleerde met microscoop en globus. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 150 EUR

De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 150 EUR

Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Figuren met paarden
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.

Klein, Koeien in zonnig landschap
Startprijs 150 EUR

Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., 19e Eeuws landschap met herder en vee
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startprijs 200 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort
Resultaat: 150 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Stadsgezicht Amersfoort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G. Sluyter, Portret van jongen
Startprijs 250 EUR

G. Sluyter. 11-47. Hollandse School. Jongens portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram J.N. Ruiters in landschap
Resultaat: 140 EUR

Monogram J.N. 1881. Ruiters in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 16 cm. In goede staat.

Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven
Startprijs 150 EUR

Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

M. Krabbe, Zomers landschap
Resultaat: 120 EUR

M. Krabbe. 1941. Hollandse School. Zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, Stilleven met poezen
Startprijs 350 EUR

J.W. van Trirum. Stilleven met poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.

A. Gignac. Zeegezicht
Startprijs 400 EUR

A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Startprijs 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Startprijs 60 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.

Eugène Brands, Vogel
Resultaat: 280 EUR

Eugène Brands. 1913 - 2002. Nr. 9/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Huilende vrouw
Startprijs 280 EUR

Roy Lichtenstein. Huilende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht
Resultaat: 150 EUR

F. Guardi. Venetiaans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Bosven
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk monogram. 19e Eeuw. Met mooie vergulde veren lijst. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht bij avond
Resultaat: 325 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.

J. van Rossum, Lezense vrouw
Startprijs 500 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 22 cm. In goede staat.

Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen
Resultaat: 200 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Bosgezicht met sprokkelvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 20,5 cm In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Clement Boyer, Mediterraanse haven
Resultaat: 70 EUR

Clement Boyer. Circa 1950. Franse School. Mediterraanse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Zonnebloemen
Startprijs 100 EUR

H.C. Mac Lean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug
Resultaat: 120 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startprijs 80 EUR

G. Plateau. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 175 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen
Resultaat: 425 EUR

H.W. Veenendaal. Circa 1930. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met roemer
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR

Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.

Japanse School, Geisha in interieur
Startprijs 100 EUR

Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bergpad
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Bergpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse haven
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Startprijs 90 EUR

K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Resultaat: 100 EUR

Miniatuur schilderij. 19e Eeuw. Vrouw op canape. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

C. Kloos, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 250 EUR

C. Kloos. 1895 - 1976. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 32 cm. In goede staat.

G.M. Munthe, Bomschuit op strand
Resultaat: 300 EUR

G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.

Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker
Resultaat: 200 EUR

Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Jonge mandenmaker. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 34 cm. In goede staat.

H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark
Resultaat: 800 EUR

Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Landkaart van Overijssel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. La Seigneurie. D. Over-ijssel. Door H. Jaillot, Paris. 1692. 17e Eeuw. Kleine beschadiging. Afmeting: H 58 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Gravure op papier. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. 17e Eeuw. Door Janssonius, 1658. Ditio-Isulana. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

H. Hiersch, Havengezicht Maassluis
Resultaat: 100 EUR

H. Hiersch. 1918 - 1986. Havengezicht Maassluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startprijs 80 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Piet de Haan, Figuren op perron
Resultaat: 50 EUR

Piet de Haan. Deventer. Figuren op perron. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F.G. Purxis, Chinese jonk op zee
Startprijs 350 EUR

F.G. Purxis. '27. Chinese jonk op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x H 35,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.

Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij
Resultaat: 300 EUR

Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Bosgezicht
Resultaat: 80 EUR

A.R. Mauve, atelier. 1876 - 1962. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Naakte dame
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Elisabeth, Stilleven
Resultaat: 250 EUR

Elisabeth. 1847. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Louis Armstrong
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

A. Torringa, Boerderij met waterput
Startprijs 100 EUR

A. Torringa. 1886 - 1963. Boerderij met waterput, koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Startprijs 60 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

9x Lithografie, Serie Che Guevara
Resultaat: 750 EUR

Negen lithografieën in map. Serie Che Guevara. Naar Andy Warhol. Screen prints op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR

Anton v.d. Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha beeld en masker. Twee plekken laat olieverf los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.