50. Oktoberveiling 2021

Veiling vanaf donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
413 Resultaten
Kavel: 1408

Antiek miniatuur portret

Resultaat: 180 EUR

Antiek miniatuur dames portret. Monogram R.S. 19e Eeuw. Met bloemenkrans en bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Kavel: 1409

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Kavel: 1410

Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond

Startprijs 100 EUR

Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel: 1411

W. de Zwart, Landschap

Resultaat: 1.000 EUR

W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.

Kavel: 1412

Borduurwerk in lijst, ca. 1858

Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.