Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Startprijs 100 EUR

M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht
Resultaat: 80 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1920. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Isaak Tirion, Gravure stad Goes
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.

2x J.A. Smit, Tulpen
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's
Resultaat: 50 EUR

Map met twaalf A. Egter van Wissekerke lithografieën. 1872 - 1969. Stillevens + portret Chris Lebeau. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

B. Jorin, Seringen
Startprijs 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Cornelis Kloos, Hollands landschap
Resultaat: 25 EUR

Cornelis Kloos. 1895 - 1976. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startprijs 400 EUR

Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Winters bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR

J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Bannenberg, Schaapsherder met schapen
Resultaat: 150 EUR

Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 40 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Toscani, Abstracte collage
Resultaat: 40 EUR

Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.

11x Niki Saint Phalle, Lithografieën
Resultaat: 150 EUR

Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...

B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 40 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 160 EUR

Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 360 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.

Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 160 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.