Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2021: We sluiten dagelijks om 17:00!

AD-  

Veiling vanaf donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
413 Resultaten
Kavel: 1384

Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels

Resultaat: 450 EUR

Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1385

Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water

Startprijs 100 EUR

Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1386

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk

Startprijs 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1387

Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen

Resultaat: 225 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1388

A.J. Zwart, de Peel

Resultaat: 480 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1389

Carl Deiker, Korhoenders

Startprijs 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1390

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan

Startprijs 450 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1391

Jan Kagie, Duingezicht Texel

Resultaat: 60 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1392

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter

Startprijs 275 EUR

Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.


Kavel: 1393

W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren

Resultaat: 375 EUR

W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1394

Herman Bogman, Stadsgezicht

Resultaat: 700 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1395

Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten

Startprijs 800 EUR

Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1396

H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht

Resultaat: 550 EUR

H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.


Kavel: 1397

Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat: 140 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1398

Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat: 140 EUR

Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1399

Guillaume Corneille, La Femme au kimono

Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1400

Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat: 120 EUR

Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1401

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien

Resultaat: 130 EUR

Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1402

Onduid. gesig., Hollands landschap

Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1403

Eola Sutherland, Wintergezicht

Resultaat: 70 EUR

Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1404

Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1405

Jan Knikker, Landschap met herder en schapen

Resultaat: 180 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1406

A. Wouters, Stilleven

Startprijs 120 EUR

A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1407

Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Resultaat: 1.700 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.