Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken 1024
E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jan Altink, havengezicht met boten 1025
Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren 1026
Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen 1027
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen

Resultaat:

400 EUR

E. Koster, Landschap bij avond 1028
E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 800 EUR
Gerard Krol, Twents landschap 1029
Gerard Krol, Twents landschap
Startprijs 450 EUR
Anton Heyboer, Twee vrouwen 1030
Anton Heyboer, Twee vrouwen
Startprijs 350 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1031
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen 1032
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen

Resultaat:

225 EUR

Jan Gierveld, Haven Almelo 1033
Jan Gierveld, Haven Almelo
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Maria met kind 1034
Russisch ikoon, Maria met kind

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Russisch drie-luik ikoon 1035
Russisch drie-luik ikoon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden 1036
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden

Resultaat:

450 EUR

Keith Haring, Andy Mouse 1986 1037
Keith Haring, Andy Mouse 1986
Startprijs 360 EUR
Ongesigneerd, Vrouw met kind 1038
Ongesigneerd, Vrouw met kind
Startprijs 250 EUR
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus 1039
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Startprijs 200 EUR
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren 1040
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Russisch ikoon 1041
Russisch ikoon

Resultaat:

350 EUR

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren 1042
J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
Roy Lichtenstein, Twee naakte dames 1043
Roy Lichtenstein, Twee naakte dames
Startprijs 380 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1044
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR
Maya Wildevuur, Vaas met bloemen 1045
Maya Wildevuur, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Paar Russische ikonen 1046
Paar Russische ikonen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus 1047
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus

Resultaat:

500 EUR