50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 40 EUR

B. Jorin, Seringen
Startprijs 30 EUR

B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 30 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 30 EUR

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.