Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht 1000
H.C.A. Paradies, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam 1001
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij 1002
A.J. Zwart, Boerderij met waterpartij

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur 1003
van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur

Resultaat:

350 EUR

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur 1004
B.J. Blommers, Boeren familie in interieur
Startprijs 3.000 EUR
Sam Schellink, Drie lijsters in boom 1005
Sam Schellink, Drie lijsters in boom
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Blok van de Velden, Wilde bloemen 1006
Blok van de Velden, Wilde bloemen

Resultaat:

900 EUR

A.H. Koningh, Landschap met figuren 1007
A.H. Koningh, Landschap met figuren
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in taveerne 1008
Ongesigneerd, Figuren in taveerne

Resultaat:

600 EUR

Andy Warhol, Vlinder 1009
Andy Warhol, Vlinder
Startprijs 2.150 EUR
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1010
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 2.000 EUR
Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens 1011
Anna Maria Stork Kruijff, Moederpoes met kittens
Startprijs 400 EUR
Verkocht
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht 1012
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1013
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug 1014
Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug

Resultaat:

350 EUR

Onduidelijk, Pastorale, vee-rustplaats 1015
Onduidelijk, Pastorale, vee-rustplaats
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens 1016
J.H. Weissenbruch, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant 1017
C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant

Resultaat:

2.250 EUR

Ongesigneerd, Jezus Christus aan het kruis 1018
Ongesigneerd, Jezus Christus aan het kruis
Startprijs 2.000 EUR
M. Sander? Berglandschap met bergmeer 1019
M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startprijs 650 EUR
Collectors item Guillaume Corneille 1986 1020
Collectors item Guillaume Corneille 1986
Startprijs 800 EUR
Verkocht
A. de la Riviere, Rotterdams markt 1021
A. de la Riviere, Rotterdams markt

Resultaat:

550 EUR

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder 1022
Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Rest signatuur, Meisje met bloemen 1023
Rest signatuur, Meisje met bloemen

Resultaat:

110 EUR

E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken 1024
E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jan Altink, havengezicht met boten 1025
Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren 1026
Jan Knikker Sr., Hollands havengezicht met Stompe toren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen 1027
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen

Resultaat:

400 EUR

E. Koster, Landschap bij avond 1028
E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 800 EUR
Gerard Krol, Twents landschap 1029
Gerard Krol, Twents landschap
Startprijs 450 EUR
Anton Heyboer, Twee vrouwen 1030
Anton Heyboer, Twee vrouwen
Startprijs 350 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1031
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen 1032
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen

Resultaat:

225 EUR

Jan Gierveld, Haven Almelo 1033
Jan Gierveld, Haven Almelo
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Maria met kind 1034
Russisch ikoon, Maria met kind

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Russisch drie-luik ikoon 1035
Russisch drie-luik ikoon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden 1036
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden

Resultaat:

450 EUR

Keith Haring, Andy Mouse 1986 1037
Keith Haring, Andy Mouse 1986
Startprijs 360 EUR
Ongesigneerd, Vrouw met kind 1038
Ongesigneerd, Vrouw met kind
Startprijs 250 EUR
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus 1039
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Startprijs 200 EUR
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren 1040
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Russisch ikoon 1041
Russisch ikoon

Resultaat:

350 EUR

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren 1042
J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
Roy Lichtenstein, Twee naakte dames 1043
Roy Lichtenstein, Twee naakte dames
Startprijs 380 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1044
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR
Maya Wildevuur, Vaas met bloemen 1045
Maya Wildevuur, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Paar Russische ikonen 1046
Paar Russische ikonen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus 1047
Ikoon, Moeder gods met kind Jezus

Resultaat:

500 EUR

Rob de Haan, Zeegezicht 1048
Rob de Haan, Zeegezicht
Startprijs 200 EUR
W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur 1049
W.J. Bogaard, Duingezicht met paardenkar en figuur
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, Schaapskooi 1050
Fedor van Kregten, Schaapskooi

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Over de heuvels 1051
Ton Schulten, Over de heuvels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Frits Goosen, Landschap met koeien 1052
Frits Goosen, Landschap met koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Vreedenburgh, Riviergezicht 1053
G. Vreedenburgh, Riviergezicht

Resultaat:

200 EUR

Willem Heijtman, Strandgezicht 1054
Willem Heijtman, Strandgezicht
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren 1055
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wouter van Smorenburg, Platbodem 1056
Wouter van Smorenburg, Platbodem

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Schapen 1057
C. Verschuur, Schapen

Resultaat:

275 EUR

Lindström, Vrouw met hond 1058
Lindström, Vrouw met hond
Startprijs 500 EUR
Keith Haring, Couple in black, red and green 1059
Keith Haring, Couple in black, red and green
Startprijs 300 EUR
G. Hassens?, Haven van Zeebrugge 1060
G. Hassens?, Haven van Zeebrugge
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Verso romance a café 1061
Onduid. gesig., Verso romance a café

Resultaat:

300 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 1062
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898)
Startprijs 1.250 EUR
Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip 1063
Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip
Startprijs 200 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien 1064
C. Cornelisz, Stilleven met wilde aardbeien

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom 1065
C. Cornelisz, Stilleven met Chinese kom

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Tabak + tabakspijp 1066
C. Cornelisz, Tabak + tabakspijp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Russisch ikoon, Johannes de Doper 1067
Russisch ikoon, Johannes de Doper

Resultaat:

350 EUR

Russisch ikoon, H. Simon Petrus 1068
Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen 1069
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij 1070
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij

Resultaat:

375 EUR

2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht 1071
2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht
Startprijs 200 EUR
W. Molin, Landschap met koeien 1072
W. Molin, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1073
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Startprijs 120 EUR
Louis Stutterheim, Poldergezicht 1074
Louis Stutterheim, Poldergezicht
Startprijs 150 EUR
Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien 1075
Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien
Startprijs 300 EUR
Verkocht
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop 1076
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant 1077
Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant

Resultaat:

325 EUR

Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1078
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Startprijs 500 EUR
Fred Arends, Hollandse ijspret 1079
Fred Arends, Hollandse ijspret
Startprijs 350 EUR
Ongesigneerd, Berglandschap 1080
Ongesigneerd, Berglandschap
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1081
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Startprijs 100 EUR
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren 1082
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd? Herder met schapen 1083
Ongesigneerd? Herder met schapen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien 1084
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

250 EUR

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap 1085
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR
Theo van Oorschot, Landschap met boerderij 1086
Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR
Frits Meijer, Hollands wintergezicht 1087
Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
C. Hoevenaar, Paardenstal 1088
C. Hoevenaar, Paardenstal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1089
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

1.100 EUR

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1090
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Startprijs 150 EUR
Henk Lassche, Abstracte compositie 1091
Henk Lassche, Abstracte compositie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren 1092
Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1093
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1094
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 350 EUR
J. Martin, Italiaans landschap 1095
J. Martin, Italiaans landschap
Startprijs 300 EUR